zaproszenia
Ślub i wesele

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne to ważny element do przygotowania całej uroczystości. Zaprojektuj i wręcz bliskim wyjątkowe zaproszenia na ślub, które zostaną na długo w ich pamięci. Jakie wybierzesz motywy przewodnie?

Zaproszenie ślubne

Ślub to wyjątkowa uroczystość, która zdarza się raz w życiu. Jest to zwieńczenie Waszej miłości i złożenie obietnicy na dalsze wspólne życie. Tak wyjątkowa uroczystość wymaga równie wyjątkowych przygotowań. Z pewnością chcesz, aby uroczystość oraz późniejsze wesele odbyło się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i aby wszyscy goście byli oczarowani wydarzeniem. Spraw, aby tak się stało dbając o każdy szczegół w tym dniu.

Najważniejsze oprócz sukni, są elementy dekoracji, które będą przystrajać Twój ślub oraz wesele. Jednym z najistotniejszych elementów są również zaproszenia ślubne, które dasz osobom bliskim jeszcze przed Twoim świętem. Przyjęło się wręczać zaproszenia ślubne od sześciu do trzech miesięcy przed datą ślubu. Jest to więc sporo czasu dla zaproszonych gości. Warto więc zadbać o to, aby Twoje zaproszenia wywarły dobre wrażenia na bliskich i aby zapamiętali je na długo.

Amelia-wedding, pomoże zaprojektować Ci najładniejsze zaproszenia ślubne i spełnić najbardziej wyrafinowane oczekiwania. W naszej ofercie znajdziecie bogaty wachlarz gotowych motywów, a jeśli wolisz, sami zaprojektujemy dla Ciebie oryginalny wzór zupełnie od podstaw.

Warianty zaproszeń ślubnych

Bogata oferta projektów zaproszeń sprawia, że każda para z pewnością będzie mogła znaleźć coś dla siebie. Jeśli jesteś osobą dbającą o detale i chcesz, aby Twoje wesele było urządzone w klasyczny sposób, polecamy zaproszenia w prostszej formie, które będą miały w sobie wiele elegancji i wyrachowania.

Jeśli wolisz minimalistyczny styl, polecamy zamówienie zaproszeń ślubnych bardziej subtelnych, z jednym charakterystycznym elementem. Może to być kwiat, wyjątkowa czcionka lub kawałek subtelnej koronki. Delikatne zaproszenia ślubne są świetnym pomysłem nie tylko na małe wesela. Sprawdzą się idealnie również przy dużych uroczystościach, a goście z pewnością zachwycą się ich prostotą i pięknem.

Jeśli zdecydujesz się zamówić zaproszenia ślubne przez stronę https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/ zapewniamy 100% satysfakcję i profesjonalną pomoc na każdym etapie składania zamówienia.

Personalizowane zaproszenia ślubne

Ze względu na wyjątkowe święto jakim jest ślub, w naszej ofercie znajdziesz również zaproszenia personalizowane. Możesz przesłać nam swój projekt, a my stworzymy dla Ciebie na jego podstawie wymarzone zaproszenia ślubne. Możesz również skontaktować się z nami i opowiedzieć o swoim pomyśle, a nasi graficy wykonają jego wizualizację. Wspólnie wybierzemy główny motyw zaproszeń taki jak oryginalna kaligrafia, złota czcionka, czy przewodni kolor. Personalizowane zaproszenia sprawią, że Wasz dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany.

Dekoracje do zaproszenia ślubnego

Wybór danej kolekcji zaproszeń, może sprawić, że zdecydujesz się na pozostałe dekoracje o tym samym motywie przewodnim. Jest to świetna okazja, aby Wasza uroczystość oraz wesele były jednolite i spójne. W naszej ofercie możesz znaleźć wiele elementów i istotnych dekoracji. Do zaproszeń możecie dobrać weselne dodatki takie jak winietki, księgi Gości lub zawieszki na alkohol. Nie zapomnij również o numerach na stolikach oraz upominków dla swoich najbliższych.
 

Spraw, aby wszystkie dodatki pasowały do siebie nawzajem pod względem kolorystycznym, motywem przewodnim, a także techniką i materiałem ich wykonania.  

Zobacz także