Ślub i wesele

Podróż poślubna dla miłośników trekkingu i górskich wycieczek

Kto powiedział, że podróż poślubna to musi być leżenie na białym piasku pod palmami? Ten wyjątkowy czas można przecież spędzić zupełnie inaczej. Miłośnicy aktywnego wypoczynku, którzy nie wyobrażają sobie leżenia plackiem, mogą zdecydować się na wyprawę w jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie – do Nepalu.

Egzotyczna podróż poślubna do Nepalu

Młodzi ludzie często uwielbiają aktywnie spędzać czas. Podróż poślubna, gdzieś w zamkniętym hotelu, w otoczeniu palm i leżaków, to niekoniecznie dobry pomysł. Przecież wspólne chwile można celebrować inaczej. Jedna z doskonałych możliwości to podróż do Nepalu. Czego można spodziewać się po takiej wycieczce? Piękne widoki tuż pod dachem świata będą na wyciągnięcie ręki. W planach może pojawić się zarówno trekking, czyli wędrówka trasami, które nie są tak bardzo męczące, natomiast pozwalają zażyć ruchu i nacieszyć oczy pięknymi widokami. Poza tym odpoczynek nad jeziorem, wspólny czas z przemiłymi gospodarzami, którzy zamieszkują tamte rejony. Taka podróż może mieć naprawdę duchowy wymiar. Można naprawdę zacieśnić więzi, bo nic tak nie zbliża, jak wspólne wyzwania, przekraczanie granic własnego organizmu, wysiłek. Właśnie w takim miejscu można naprawdę poczuć, co to znaczy na sobie wzajemnie polegać. Dla młodych par taka wyprawa może być wyjątkowym przeżyciem.

Jak zorganizować wyjazd do Nepalu

Nepal to jedno z tych miejsc na świecie, do którego rwą się serca tak wielu Polaków. Kto uwielbia chodzić po naszych polskich górach, bez wątpienia od czasu do czasu marzy o tym, aby wybrać się w ten wyższy, bardziej niebezpieczne, ale też bardziej malownicze. Kiedy, jak nie po ślubie? Finansowe prezenty ślubne można przeznaczyć właśnie na taką wycieczkę życia. Czy organizować to na własną rękę, czy może skorzystać z usług biura podróży? Ta druga opcja wydaje się o niebo lepsza. Warto zajrzeć między innymi do internetu. To właśnie tam funkcjonuje renomowane biuro podróży, które tworzy wycieczki szyte na miarę. W swojej ofercie ma już zarówno świetnie dopracowane wyjazdy, które obfitują w doznania, jak też możliwość zorganizowania zupełnie nowej wyprawy, z innymi atrakcjami. Kto zatem ma jakieś marzenia do spełnienia w Nepalu – droga wolna. Może to właśnie w tym roku będzie na to okazja? Pięknych podróży Nie warto odkładać w nieskończoność. Żyje się tylko raz. Wspólną nową drogę życia najlepiej celebrować tak, aby zapamiętać to na długie lata. Czy może być coś piękniejszego, niż wspólny czas tuż pod najwyższymi szczytami świata?

Zobacz także