słodkie podziękowania
Ślub i wesele

Słodkie podziękowania

Dzień, w którym bierze się ślub i organizuje się wesele, powinien być uroczysty, wyjątkowy i zapomniany. Aby tak się stało, zaprasza się rodzinę, przyjaciół i znajomych, bo bez nich ten dzień byłby niepełny. Podziękowania dla gości weselnych będą miłym akcentem na koniec przyjęcia, a zarazem wyrazem wdzięczności za to, że przyjechali, by dzielić szczęście z nowożeńcami.

Słodycz najpiękniejszego dnia

Organizacja wesela to nie lada przedsięwzięcie. Trzeba pamiętać o tysiącu szczegółów tak, aby dzień wesela był naprawdę najpiękniejszym dniem w życiu. Dzień ten zazwyczaj jest długi i pełen emocji, ale warto zadbać o to, by na jego zakończenie jego uczestnicy otrzymali coś, co zapadnie im w pamięć i pozostawi na dłużej jego wspomnienie. Podziękowania dla gości weselnych są ukłonem w kierunku rodziny i przyjaciół, którzy towarzyszyli młodej parze podczas całego, ważnego i uroczystego dla nich dnia. Wspólna zabawa na weselu zazwyczaj wywołuje pozytywne emocje i jest dobrym momentem do tego, aby obie rodziny lepiej się poznały. Żeby po opuszczeniu sali weselnej, jak najdłużej zachować wspomnienie uroczystości i wspólnej zabawy, warto wręczyć prezent dla gości po weselu. Dobrym pomysłem na tego rodzaju upominek będą czekoladki Karmello, gdyż każdy lubi być obdarowywany wykwintnymi słodyczami.

Słodkie podziękowania

Czekoladki Karmello będą słodkim, a zarazem, ekskluzywnym prezentem, wręczanym gościom, gdy będą opuszczać lokal po zakończeniu przyjęcia weselnego. Słodycze Karmello są wytwarzane ręcznie z zachowaniem najwyższej staranności. Inspiracje pochodzące z Belgii, gdzie wyrób czekolady ma bogatą i wielowiekową tradycję, stał się inspiracją do powstania polskiej manufaktury czekolady. Każda czekoladka i pralinka robiona jest przez profesjonalny zespół cukierników i czekoladników, który zna się na swojej pracy. Mistrzowie w swoim fachu są kreatorami nowych smaków i niejednokrotnie zaskakujących połączeń składników i dodatków, które od lat przypadają do gustu naszych klientów. Nowożeńcy mogą być zatem spokojni, kupując zestawy upominkowe Karmello, zrobione specjalnie z myślą o podziękowaniach gościom weselnym. Do wyboru są zestawy o różnej wielkości i zróżnicowanej cenie. Wiedząc, że wielkość ma znaczenie, Karmello oferuje zarówno zestawy o standardowej wielkości, jak i większe, nawet poczwórne zawierające kilkadziesiąt wyjątkowych czekoladek o niepowtarzalnym, wyrafinowanym smaku. W kilku z nich obdarowani goście znajdą czekoladki w kształcie serduszek, oblanych białą lub mleczną czekoladą, co daje nie tylko niezwykłe walory smakowe, ale również wizualne. Niebagatelne znaczenie w przypadku zestawów czekoladek, które para młoda będzie wręczała gościom weselnym, ma ich opakowanie. Słodycze Karmello na tak wyjątkową okazję pakowane są w eleganckie i gustowne pudełka, które nie wymagają już dodatkowej oprawy. Na niektórych z nich, będących formą ukłonu w stronę weselników, widnieje napis „Dziękujemy za przybycie”, a ich wnętrze kryje niezrównane w smakach czekoladki. Rozkoszując się nimi, weselnik będzie wracał myślami do przyjęcia na cześć nowożeńców. Dla tych, którzy wolą bardziej wytworne opakowania, proponujemy zestaw czekoladowych serduszek, między innymi o smaku karmelowym i waniliowym w niezwykle gustownym i eleganckim pudełku w kolorze białym. Jakikolwiek zestaw wybierze młoda para, by podziękować bliskim za przybycie na uroczystości weselne, z całą pewnością będzie to dla nich słodki i niezapomniany upominek.

 

Zobacz także