jak nauczyć się tańczyć?
Poradnik

W jaki sposób ludzie uczą się tańczyć?

Jeśli poszukujesz szkoły tańca która spełni twoje oczekiwania i jest zlokalizowana w największych miastach w Polsce, doskonale trafiłeś.

Moje dziecko od wielu lat marzyło o tym aby nauczyć się tańczyć. Niestety wiele przeciwności losu nie pozwalało mi na to aby wysłać córkę do szkoły tańca wcześniej zdecydowaliśmy się na to wraz z mężem po ukończeniu 10 lat naszej małej pociechy. Z racji tego że mieszkamy w Warszawie Egurrola Dance Studio Blue City https://taniec.com.pl/ch/ było dla nas doskonałym rozwiązaniem. Jak się potem okazało nie tylko lokalizacja powinna przykuć naszą uwagę. Szkoła tańca Blue City zagwarantowała zajęcia taneczne zarówno dla dzieci, młodzieży, kobiet i par bez względu na to czy nasza córka była profesjonalistką czy też osobą w pełni początkującą Egurrola Dance Studio było w stanie przygotować dla niej odpowiednie zaplecze technologiczne i pomoc wysoko wykwalifikowanych instruktorów aby małymi krokami zbliża się do osiągnięcia swojego celu. Teraz wiem że każdy bez względu na wiek i poziom zaawansowania oraz umiejętności może nauczyć się tańczyć. Z tego też względu jakiś czas temu poleciłam mojej koleżance z nadwagą która na co dzień mieszka w Katowicach aby skorzystała z możliwości Egurrola Dance Studio. W końcu szkoła tańca Katowice Silesia City Center https://taniec.com.pl/kc/ to również doskonała propozycja dla osób które zamierzają zrzucić nadprogramowe kilogramy. Ruch to jak wiemy zdrowie dlatego zapisałam się na zajęcia w szkole tańca stworzonej przez wybitnego choreografa i tancerza Agustin Egurrola. Twórca Egurrola Dance Studio ma na swoim koncie wiele sukcesów w tym również założenie szkoły tańca i wielu grup tanecznych.

Do najbardziej popularnych zespołów zrzeszonych przez Egurrola Dance Studio należy grupa Volt i Jazz one to właśnie one oświetlają szereg imprez na arenie krajowej. Oprócz tego Egurrola Dance Studio bez względu na lokalizację gwarantuje szereg wyjazdów takich jak majówka 2019, letni obóz taneczny 2019, czy Egurrola Dance Camp 2019. Jeśli kogoś interesują warsztaty nic nie stoi na przeszkodzie aby wziąć udział w odpowiednich eventach tego typu dostosowanych do twoich indywidualnych potrzeb, predyspozycji oraz umiejętności. Można na przykład skorzystać z warsztatów Dance Just Dance meeting w Krakowie dedykowanych osobom których pasją jest taniec jazzowy. Oprócz tego nic nie stoi na przeszkodzie aby jako mieszkaniec Warszawy lub osoba zainteresowana skorzystać z kursów instruktorskich. W ten sposób zostaniesz profesjonalnym instruktorem tańca a zdobyta wiedza teoretyczna i praktyczna pochodzić będzie od najlepszych tancerzy i choreografów zrzeszonych przez Egurrola Dance Studio.

Oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z warsztatów Masters choreo w ten sposób podszlifujesz swoje taneczne umiejętności u boku ulubionych instruktorów i najlepszych tancerzy w mieście. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości bez względu na to, która lokalizacja szkoły tańca cię to interesuje serdecznie polecamy kontakt bezpośredni na przykład za pomocą formularza kontaktowego. W ten sposób jeden z pracowników Egurrola Dance Studio postara się odpowiedzieć na szereg towarzyszących pytań.

Zobacz także