Obrączki
Ślub i wesele

Obrączki i nie tylko – co warto kupić na ślub?

Obrączki to nieodłączony element każdego ślubu. Bez nich po prostu nie można się obejść! To wyraz łączącej dwoje ludzi miłości i wspólnego przyszłego życia. Dlatego właśnie wybór tej biżuterii jest tak ważny. Będziemy ją nosić przez całe życie, codziennie. Dodatkowo musi ona spełnić oczekiwania obu partnerów. Co warto wybrać? Jak podjąć tę ważną decyzję? Co więcej – jaką biżuterię oprócz ślubnych obrączek wybrać?

 

Rodzaje obrączek ślubnych

Pierwsza sprawa, od której należy rozpocząć poszukiwania ślubnych obrączek, to poznanie ich rodzajów. Piękne złote klasyczne obrączki to nie wszystko! Można wybierać różne kruszce, rozmiary, połączenia kolorystyczne, grawery, szerokości i dodatkowe elementy. Wiele Pań decyduje się np. na dodatkowy kamień np. malutkie, diamentowe oczko. Jeśli chodzi o grubość obrączki, to zwykle dostosowuje się ją do kształtu i wielkości dłoni. Inna będzie dla Pana Młodego, a inna dla Pani Młodej. Możemy wybrać także różne rodzaje wykończenia obrączek. Mogą być one matowe, z frezem, lub na wysoki połysk. Obrączka różaniec to także świetny pomysł, nie tylko na ślub. Do wyboru są także obrączki srebrne, obrączki wielobarwne czy obrączki diamentowe!

 

Jaką biżuterię wybrać na ślub?

Jednak na ślubie nie tylko obrączki są ważną biżuterią. Zarówno Pani Młoda, jak i Pan Młody powinni dopełnić swój wygląd przez dodatki. Jeśli chodzi o mężczyzn, to mogą postawić na spinki do krawata i mankietów. Mogą mieć one różne kolory i akcenty. Spinki tytanowe czy też spinka do krawata z łańcuszkiem to świetny wybór. Jeśli chodzi o kobiety, to może dopełnić ślubną biżuterię przez srebrne pierścionki. Może być to pierścionek srebrny 333 lub 925 – dostępne są różne próby. Do wyboru są również bransolety srebrne czy też kolczyki srebrne damskie. Wszystko to sprawi, że w tym wyjątkowym dniu będzie się wyglądało wyjątkowo i tak też się czuło. Warto więc dopracować wygląd i wybrać jak najpiękniejszą biżuterię. Jeśli szukasz więc sprawdzonego miejsca, to postaw na GANJA – sklep na miarę Twojego piękna.

 

Wyjątkowy dzień – wyjątkowa biżuteria

Biżuteria ślubna jest wyjątkowa nie tylko w jednym dniu. Obrączki nosimy przez całe życie, a każdy dodatek, który mieliśmy przy przysiędze małżeńskie już zawsze będzie nam się kojarzył pozytywnie. Warto więc nosić biżuterię ślubną także później, mając przy sobie cząstek tej magicznej chwili. Dlatego właśnie postaw na wysoką jakość i piękno. Wtedy masz pewność, że biżuteria zostanie z Tobą na bardzo długo. Niech trwa ona razem z małżeństwem, które zawarliście wraz z wymienieniem się cudownymi obrączkami! Wybierając pewnego i zaufanego jubilera masz gwarancję, że nic nie zepsuje tego ważnego dnia, a biżuteria zawsze będzie cieszyć oko. 

 

Zobacz także