Ślub i wesele

Balony na wesele – wybierz wzór lub personalizuj

Przygotowanie sali weselnej to trudne zadanie, które nie tylko wymaga inspiracji i czasu, ale również doświadczenia. Trzeba przyznać, że samodzielne wykonanie tego typu zadań, nie należy do najprostszych, dlatego coraz więcej osób decyduje się na to, by po prostu zatrudnić specjalistów z doświadczeniem. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również energii, gdyż nie musimy się o wszystko martwić i samodzielnie wszystkiego organizować.

Warto jednak ustalić warunki współpracy, by kwestie związane z wyborem komponentów, konfrontować lub podejmować wspólnie. Czasem nawet zwykłe balony na wesele mają ogromne znaczenie dla finalnej aranżacji i efektu. Skupimy się zatem na nich, ponieważ z ich pomocą zarówno profesjonalni projektanci sal weselnych, jak i osoby prywatne, są w stanie stworzyć ciekawe propozycje. Jakie mamy możliwości wśród dostępnych propozycji i w jaki sposób możemy je samodzielnie personalizować? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Sprawdź i poznaj wszystkie tajemnice.

Balony na wesele – dostępne wzory

Chyba jednym z najpopularniejszych w ostatnich sezonach wzorów, są między innymi napisy i liczby w kolorze srebrnym lub złotym. Takie balony na wesele znajdziemy dosłownie w każdym sklepie z akcesoriami. To jednak nie wszystko, co można nabyć w najbardziej rozbudowanych ofertach. Doskonałym rozwiązaniem są balony na wesele z nadrukowanymi wzorami lub wielokolorowe artystyczne propozycje. Dzięki zaawansowanej technologii dużo łatwiej będzie osiągnąć zamierzony efekt – zwłaszcza gdy jesteś osobą kreatywną.

Samodzielnie stwórz ciekawe pomysły

W balonie można umieścić dosłownie wszystko – od brokatu i konfetti, po niewielkie roślinki i inne ozdoby. Można je również pomalować, co doda im niepowtarzalnego designu. Czy warto jednak próbować robić takie rzeczy? Jeśli samo wesele jest tematyczne, a Ty masz kogoś do pomocy, efekt będzie zaskakująco pozytywny i magiczny. Przekonaj się na własne oczy z kilkoma inspiracjami.

Pamiętaj, że jeśli na weselu ma pojawić się duża liczba dzieci, nie warto umieszczać w balonach dużej ilości dodatków. Jeśli będzie to brokat lub konfetti, w ciągu najbliższej godziny od momentu rozpoczęcia imprezy, zanieczyszczenia będą znajdować się dosłownie na całej sali i ubraniach gości. Oczywiście powinno być to zabawne, lecz nie każdy może chcieć, by na jego garniturze za kilka tysięcy złotych, znalazło się kilkadziesiąt gramów ciężko spieralnego błyszczącego pyłku. Możesz także być pewnym, że takie balony na wesele stanowiłyby główną atrakcję dla wszystkich najmłodszych.

Zobacz także