podświetlany napis LOVE Trendy

Zrób pierwsze wrażenie z Wielkie LOVE

Branża ślubna zmieniła się w ostatnich latach tak bardzo, że pary młode mogą właściwie wszystko – pokazać swój charakter za pomocą detali, przemycić osobiste akcenty do uroczystości, nie trzymać się kurczowo klasyki i tradycji jeśli nie są im bliskie, a także nadać uroczystości niezapomniany klimat dzięki unikalnym dekoracjom i detalom. Stało się to wręcz standardem i nie dziwią nikogo trendy w personalizowaniu własnego ślubu oraz wesela, a częstym wyborem par stał się podświetlany napis LOVE.

Przestrzenne napisy jako dekoracje

Jednym z ostatnich hitów dekoracyjnych, które dodają osobistego charakteru są duże przestrzenne napisy (podświetlane lub nie) sprawiające, że uroczystość staje się bardzo oryginalna i nowoczesna. „Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz”, mówi Katarzyna Fastyn, właścicielka Agencji Ślubnej Your Perfect Wedding oraz Wielkie LOVE – firmy wypożyczającej duże napisy LOVE na śluby, wesela i nie tylko. „Ślub i wesele to jedne z najważniejszych uroczystości w życiu, a tu wszystko musi być wyjątkowe. Świecące i przestrzenne napisy z pewnością wywołają spektakularny efekt na każdym przyjęciu.”

Napisy to zwykle słowa w obcych językach takie, jak HOPE, DANCE, AMORE, czy nawet całe frazy jak HE LOVES HER, albo krótkie w formie inicjałów pary młodej. Z nich wszystkich chyba najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny jest napis LOVE, który nie dość, że czytelny dla każdego, to również odzwierciedlający magię wydarzenia.

Podświetlany napis LOVE

Podświetlany napis LOVE umieścić można niemal wszędzie – rozwiązań jest wiele a ograniczają je jedynie możliwości miejsca uroczystości i wyobraźnia pary młodej. W zależności od tego, jaką funkcję ma pełnić, można postawić go np.:

  • w holu przed wejściem do sali, gdzie goście będą mogli robić sobie na jego tle zdjęcia;
  • w sali obok parkietu, gdzie będzie tworzyć ciekawy klimat podczas zabawy;
  • za parą młodą – jeśli napis jest duży wystarczy go postawić, w innym wypadku lepiej jest go powiesić;
  • w okolicy słodkiego bufetu jako jego dopełnienie;
  • na zewnątrz – przed wejściem do obiektu, w ogrodzie lub na tarasie;
  • jako osobno zaaranżowaną dekorację w sali.

Napisy dodają luzu, lekkości, swobodnego looku i wręcz hollywoodzkiego akcentu. Są dobrym tłem dla fotografii, a dzięki podświetleniu potrafią nadać niesamowitej atmosfery kiedy zrobi się już ciemno. Dobrze jest poprosić fotografa o zrobienie kilku zdjęć pary młodej i gości z napisem – to tak charakterystyczny element, który definiuje styl uroczystości, że warto zapewnić mu specjalne miejsce w reportażu ślubnym.

Różnorodność w aranżacji

W napisach dobre jest również to, że pasują do uroczystości w każdym stylu i dają się łączyć z innymi, obecnie panującymi trendami. „Ich różnorodność sprawia, że świetnie sprawdzają się w industrialnych przestrzeniach, na modnej miejskiej uroczystości, czy na weselu o hollywoodzkim motywie przewodnim” – przekonuje Katarzyna Fastyn. Wielkie LOVE w swojej ofercie ma aż trzy rodzaje napisów:

  • WielkieLove wspaniale udekoruje ceremonię ślubną w plenerze, będzie idealnym dodatkiem do przyjęcia w stylu garden party;
  • ModernLove z pewnością docenią klienci, którzy stawiają na nowoczesność i stylową formę (modne żarówki Edisona z efektownym żarnikiem przykują uwagę nawet najbardziej odpornego na modę gościa);
  • MetaLove idealnie uzupełnią loftowe wnętrza, ale także pięknie rozświetlą i udekorują przyjęcie w stylu Broadway i Art deco.”

Napisów można używać nie tylko w dniu ślubu – jeśli wypożycza się je na cały weekend, warto wykorzystać je również następnego dnia na poprawinach lub brunchu. Są również ciekawym elementem dekoracyjnym podczas sesji poślubnej, nawet tej w plenerze. A jeśli wykorzysta się napis do sesji narzeczeńskiej, zdjęcia można potem wydrukować na zaproszeniach lub użyć podczas przyjęcia (np. w pozostałej papeterii ślubnej). To zdecydowanie jeden z najciekawszych trendów, dlatego jesteśmy przekonani, że na długo zagości na polskich ślubach.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze