torty weselne Inspiracje

Zobacz najpiękniejsze torty weselne

Torty weselne to tak samo ważny element uroczystości, jak każdy inny. Poza tym, że muszą być smaczne, powinny również zachwycić oko. Amerykanie traktują je jak prawdziwy element dekoracyjny, okazy do oglądania – stoją przez długi czas trwania przyjęcia wyeksponowane tak, aby wszyscy mogli je widzieć i podziwiać. Jeśli są naprawdę piękne, to będą również uroczo wyglądały na zdjęciach. Jeśli lubicie detale na fotografiach ślubnych, pomyślcie o tym, aby sobie taki sprawić.

Torty weselne i ich różnorodność

Dzisiejsze torty weselne ozdabia się według motywu i koloru przewodniego ślubu i wesela. Ceni się ich wygląd, no i oczywiście smak. Różnorodność w ofertach cukierni jest duża, a  poza tradycyjnymi wypiekami z masą lukrową, popularne stały się torty weselne w wersji nagiej, czyli bez wierzchniej warstwy lukru.

Zajrzyjcie do naszej dzisiejszej galerii tortów weselnych, być może coś Was zainspiruje. Wybór, jaki dzisiaj dają nam cukiernie jest naprawdę obszerny, a zamówić można nawet wzory wg własnych projektów. Jeśli chcesz więcej poczytać o wyborze tortu weselnego, koniecznie zajrzyj do tego artykułu.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze