ślub w stylu scandi Sesje stylizowane

Zimowa sesja w stylu scandi

Mieliście okazję kiedykolwiek oglądać sesję poślubną, narzeczeńską bądź stylizowaną w mieszkaniu urządzonym w stylu skandynawskim? Albo widzieliście kiedyś ślub w stylu scandi? Choć widywaliśmy sesje, w których motywy skandynawskie pojawiały się, to jeszcze żadna nie spodobała nam się pod tym względem tak bardzo, jak ta, którą otrzymaliśmy niedawno od fotografki Gosi Michalak. Tego typu przedsięwzięcia kojarzą nam się zwykle z jakimś miłym plenerem albo efektownym wnętrzem obiektu weselnego, a tym razem mamy mieszkanie, jego jasne wnętrza, piękną drewnianą podłogę i typowe dla scandi dodatki. W skrócie – prawdziwy ciepły minimalizm prosto z Północy.

Ślub w stylu scandi

Ta zimowa sesja została przygotowana z okazji świąt Bożego Narodzenia, a my publikujemy ją w połowie marca, kiedy za chwilę zobaczymy wiosnę i Wielkanoc, jednak podoba nam się ona tak bardzo, że nie mogliśmy Wam jej nie pokazać już teraz. Czekanie do kolejnej zimy nie wchodziło w grę. Świetny pomysł z dekoracjami oraz detalami (retro łyżwy i narty są najlepsze), piękna kolorystyka i pięknie wyglądająca para. Rzadko rozwodzimy się nad wyglądem pana młodego na zdjęciach, ale tutaj Mikołaj wygląda po prostu oryginalnie. Kolorystyką ubioru idealnie nawiązuje do skandynawskiego wnętrza, nawet nieco ożywia tę sesję. Karolina z kolei ma na sobie piękne suknie ślubne, z których najbardziej chyba urzekła nas ta prosta i elegancka nadająca tej sesji bardziej swobodnego charakteru. Mamy wręcz wrażenie, że ta dwójka za moment usiądzie z rodziną do stołu i zje wspólnie kolację. Osoby zaangażowane w ten projekt miały naprawdę fajną i ciekawą wizję świątecznej sesji.

Pomyślcie, że to fajna alternatywa dla sesji zimowych, jeśli nie ma śniegu a za oknem szarość i smutek – wystarczy piękne wnętrze Waszego domu i dobry pomysł.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze