zimowa sesja ślubna Sesje stylizowane

Zimowa sesja pełna miłości

Kilka sesji zdjęciowych Marifoto już się na naszym blogu pojawiło, więc co nieco o stylu fotografki zdążyliśmy się dowiedzieć. Wiemy między innymi, że uwielbia lekkie, wręcz sensualne projekty oraz że lubi łapać w kadrze subtelne światło.

Zimowa sesja ślubna i ciepła aranżacja

Zimowa sesja ślubna Wioli i Bena ma w sobie wszystko to, czemu hołduje Marysia, a do tego jest tu też coś więcej – coś co bardzo lubimy i czego szukamy w sesjach. Bo poza pięknymi ujęciami, znajdziecie tu również piękną aranżację i stylizacje. No, i mamy słabość do oranżerii z wielkimi oknami oraz nietradycyjnego podejścia do ślubu. Połączenie chłodnej bieli i szarości z ciepłą brzoskwinką sprawia, że zima staje się przyjemniejsza i przyjaźniejsza, a śnieg za oknem wcale nie musi determinować stylu uroczystości.

Marifoto: „Motywem przewodnim do tej sesji była zima i piękna para okryta kryształkami lodu oraz subtelność i miłość ogrzewająca zimową aurę. Kwiaty i szklarnia miały być tylko dodatkiem do pięknego uczucia Wioli i Bena. Uroku dodała suknia – delikatna, zmysłowa, muskająca ciało Wioli. Nowa kolekcja Karoliny Twardowskiej jest bardzo zmysłowa i jak widać nadaje się nie tylko do letnich stylizacji.

Nie bójcie się zimy,  zima jest magiczna i daje możliwość stworzenia pięknej aranżacji ślubnej. Ta miała być lekka i jasna, złamana kolorem kwiatów.”

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze