4610 Sesje stylizowane

Zimowa bohema w kolorze marsala

Jeśli marzy Wam się ślub w zimę, ale boicie się, że brak śniegu zniszczy jego magię i urok, pomyślcie o aranżacjach takich, jak ta. Dzisiejsza sesja to sposób na zimowy ślub, kiedy za oknem szaro i ponuro. Pokazuje, jak sprawić, by ta smutna szaruga i aura nabrały rumieńców. Aranżacja bogata w klimatyczne detale i kwiaty, panna młoda w pięknej sukience i wianku oraz miejsce tworzące niesamowitą scenerię – wystarczy „tylko” tyle, żeby zapomnieć o tym, co za oknem i stworzyć niesamowitą atmosferę. A wszystko to zasługa doboru odpowiednich dodatków i kolorów, gdzie rolę główną gra marsala.

Zima w kolorze marsala

Zimowe śluby około-świąteczne kojarzą się często z czerwienią i jej odcieniami, więc ta sesja wpisuje się w ten zimowy kanon idealnie. Marsala, brązy i szarości to kolory, które wykorzystano w tej sesji, a postarzane akcenty (drewno, czerwona cegła) dodają wyjątkowości i naturalności. Podoba nam się drewniana konstrukcja udekorowana gałązkami i tasiemkami, która świetnie sprawdziłaby się jako dekoracja za stołem młodej pary. Gorąco zachęcamy Was do obejrzenia tych pięknych zdjęć. Jesteśmy przekonani, że będą dla Was porządną dawką inspiracji na ślub nie tylko zimowy.

Cinnamon Stories: „Wychodzę z założenia, że piękny i naturalny ślub można zorganizować o każdej porze roku. Okres zimowy jest chyba największym wyzwaniem, bo jednak głównie kojarzy się z chłodnymi kolorami. W dodatku niejednokrotnie zamiast skrzypiącego śniegu pod nogami możemy spodziewać się szarej chlapy. Sesja powstała z myślą, aby zainspirować przyszłe pary młode, by nie bały się zimy i mrozu, a kolory potraktowały jako możliwość eksperymentu. Postawiliśmy na dominujący kolor marsala, jak również na nietypowe dodatki: poroża, dzicze fajki i szable, gałęzie, kwiaty pokryte lekką szadzią. Stylizacja sesji niesamowicie wpasowała się w klimat Doliny Cedronu, a całość dopełniła śliczna modelka w ciemnym makijażu i przecudownej sukni od Joanny Niemiec.”

Styl: boho
Fotografia: Margografia|Organizacja sesji: Cinnamon Stories|Dekoracje i kwiaty: Lejman Design Group|Miejsce: Dolina Cedronu|Tarta: Manufaktura Ciast i Tortów|Papeteria: Bielinek|Suknia: Joanna Niemiec|Makijaż: Make up Art by Oriana

Zobacz także

Komentarze