zaproszenia ślubne na chusteczkach Trendy

Zaproszenia ślubne drukowane na chusteczkach

Znacie blog Mocem? Jego autorką jest Ewa, która znalazła ciekawą niszę w ślubnej blogosferze i pisze o tym, że małżeństwo jest fajne wbrew częstym opiniom. Tak po prostu. A także o tym, jak się do niego przygotować, bo w całym tym pędzie często zapominamy o tym, że ślub to nie tylko planowanie i zakupy – to także szereg uczuć i emocji, ważne decyzje, dlatego bardzo tę blogową twórczość Ewy szanujemy, jednak dzisiaj nie o tym chcemy Wam opowiedzieć.

Zaproszenia ślubne na chusteczkach

Ewa to osoba bardzo kreatywna, która projektuje i produkuje zaproszenia ślubne nietypowe i nietradycyjne, bo w formie bawełnianych chusteczek. W czasach, kiedy królują e-maile i media społecznościowe, a także przedmioty jednorazowego użytku, chusteczki są ukłonem w dawne czasy. Są ponadczasową pamiątką, którą można schować i wracać do niej latami.

W ofercie Mocem znajdziecie nie tylko zaproszenia, ale również podziękowania dla rodziców i świadków oraz chusteczkę z pytaniem „czy zostaniesz moją druhną?”. Prawda, że ciekawa alternatywa dla standardowych form podziękowań najbliższym?

Do wyboru macie wiele wzorów – od kwiatowych, przez typowe ślubne motywy i wzory retro po nowoczesne projekty. Drukowane są na dwóch rodzajach tkanin, tj. cieńszym kretonie lub grubszej gabardynie i pakowane w małe pudełko lub kopertę.

Wyjątkowy ślub!

Zapraszanie na wesele w tak oryginalny sposób na pewno zapadnie w pamięć Waszym gościom, bo jesteśmy wręcz pewni, że jeśli nie wszyscy, to przynajmniej większość z nich nigdy nie spotkała się z czymś takim. Dzięki chusteczkom dodacie jeszcze więcej wyjątkowości do Waszej uroczystości a także dacie sygnał gościom, jak bardzo niezwykły będzie Wasz ślub.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze