zagraniczne suknie ślubne Suknie ślubne

Zagraniczne suknie ślubne, które możesz kupić przez internet

Piękne zagraniczne suknie ślubne, które oglądamy na obcojęzycznych portalach są często nieosiągalne w Polsce. Mało tego, polska branża ślubna niestety oferuje niewielką alternatywę dla tamtych projektów i choć piękne suknie u nas istnieją, to jednak strasznie mało nam! Na szczęście z pomocą idzie internet, bo okazuje się, że niektóre zagraniczne suknie ślubne można kupić on-line. I choć ryzyko takiego zakupu jakieś jest (np. odcień koloru inny niż na zdjęciu, nie pasujący do panny młodej fason, ogólne rozczarowanie całością), to jednak spróbować chyba warto, ale tylko, jeśli jesteś pewna, że dany krój i styl będą do Ciebie pasować oraz, że kupujesz suknię u dobrego projektanta, dzięki czemu będziesz mieć gwarancję jakości.

Marki, które dostępne są na zamówienie z wysyłką do chyba każdego kraju i które chcemy Wam dzisiaj pokazać to same lekkie i eteryczne projekty. Zwiewne i w delikatnych barwach, stworzone dla tych panien młodych, które chcą nieco odejść od tradycji, a także wyglądać naturalnie.


wyprzedaz Image Banner 728 x 90

Alexandra Grecco

To jedna z naszych faworytek. Piękne i eteryczne suknie w połączeniu z naturalną stylizacją panny młodej i aranżacją miejsca uroczystości wypadają po prostu świetnie. Bardzo kobiece i inspirowane latami 30-tymi dwudziestego wieku. Wykonane z szyfonu jedwabnego i włoskiego tiulu, dostępne na stronie www.alexandragreccobride.com.

suknie slubne online 1
suknie slubne online 8
suknie slubne online 7
suknie slubne online 6
suknie slubne online 4
suknie slubne online 3
suknie slubne online 2

~

Ca’Rousel Fashion

Zadziwiający jest fakt, że na dzień dzisiejszy nie ma oficjalnej strony tej marki, a zakupy można zrobić przez bardzo popularny portal Etsy.com. Romantyczne, bardzo gustowne i niezwykle eteryczne, do tego naprawdę cudowne projekty wręcz baśniowych sukni ślubnych. Możecie kupić je pod linkiem www.etsy.com/shop/CarouselFashion.

suknie slubne online 17
suknie slubne online 24
suknie slubne online 23
suknie slubne online 22
suknie slubne online 21
suknie slubne online 20
suknie slubne online 19
suknie slubne online 18

~

Emily Riggs

To piękne, ale również drogie suknie ślubne. Topy są zwykle wykonane z ręcznie wyszywanej w motywy roślinne koronki, a dwuwarstwowe spódnice z szyte są z jedwabiu i tiulu. Luksusowe projekty z domieszką vintage i w pięknych jasnych kolorach kupicie na stronie www.emilyriggsbridal.com.

suknie slubne online 25
suknie slubne online 30
suknie slubne online 29
suknie slubne online 28
suknie slubne online 27
suknie slubne online 26

~

Shop Gossamer

O tej marce pisaliśmy więcej tutaj. Eteryczne i delikatne niczym pajęczyna tkaniny (stąd z resztą nazwa, bo gossamer oznacza pajęczynę) bardzo szybko podbiły serca fotografów i panien młodych. Inspirowane vintage, lekkie jak mgiełka i romantyczne, a także zdecydowanie nie dla tradycyjnych panien młodych. Dostępne są w sklepie internetowym www.shopgossamer.com.

780
Fot. Callie Manion
779
Fot. Vicki Grafton
778
Fot. Charla Storey
777
Fot. Vicki Grafton
776
Fot. Jodi Miller

~

BHLDN

BHLDN to marka owiana małą tajemnicą związaną z pochodzeniem jej nazwy, a mówi się, że to skrót od słowa beholden. Śledzimy kolejne kolekcje już od dawna i z takim samym zapałem oglądamy kolejne nowe projekty, w których panuje różnorodność i które są po prostu jednymi z najpiękniejszych na rynku ślubnym. Zamówić możecie je ze strony www.bhldn.com.

suknie slubne online 16
suknie slubne online 15
suknie slubne online 14
suknie slubne online 13
suknie slubne online 12
suknie slubne online 11
suknie slubne online 10
suknie slubne online 9

~

Grace Loves Lace

Ostatnia propozycja to suknie ślubne, które na myśl przywodzą lato, bo tak właśnie wyobrażamy sobie letnią pannę młodą, która organizuje swój ślub na świeżym powietrzu, na luzie i oczywiście w lekkiej sukience. Marka pochodzi z Australii, nic chyba więc dziwnego, że tak nam się kojarzy – najwyraźniej śluby na plaży to dla Australijczyków codzienność. Grace Loves Lace to bardzo zmysłowe projekty w stylu boho i oryginalne koronki, tak różne od tych, które widziałaś wyżej. Najnowsza kolekcja to w dużym stopniu ukłon w stronę modnej ostatnio geometrii, czym szczególnie podbiła nasze serca. To luksusowe sukienki dla nowoczesnych panien młodych. Możecie kupić je na stronie www.graceloveslace.com.au.

suknie slubne online 38
suknie slubne online 37
suknie slubne online 36
suknie slubne online 35
suknie slubne online 34
suknie slubne online 33
suknie slubne online 32

Zobacz także

Komentarze