wrocławskie targi ślubne Wydarzenia

Wrocławskie targi Concept Weddings po raz drugi

Wydaje się, że dopiero co promowaliśmy pierwszą (wiosenną) edycję alternatywnych targów ślubnych Concept Weddings, a tym czasem nadszedł już czas na edycję drugą! Poprzednie wrocławskie targi ślubne cieszyły się sporym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy postanowili je powtórzyć – tym razem w jesienno-zimowej odsłonie, która „ma przekonać i zachęcić do organizowania ślubów również w tym okresie, który często młode pary uważają za mniej atrakcyjny” – podpowiadają twórcy wydarzenia. „Oczywiście, nie zabraknie również inspiracji letnich i jesiennych. (…) Postanowiliśmy po raz kolejny zorganizować wydarzenie, które pozwoli zebrać w jednym miejscu firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie, o nadzwyczajnym i niebywałym wyczuciu estetycznym.”

2758
Fot. art of look

Wrocławskie targi ślubne Concept Weddings – pomysł na alternatywny ślub

Po wielu relacjach z poprzednich targów i obejrzanych reportażach, możemy szczerze zachęcić Was do udziału w Concept Weddings. Organizatorzy szukają firm wyjątkowych, które zaprezentują swoją ofertę w klimatycznym industrialnym wnętrzu Krzywego Komina we Wrocławiu. Choć z pewnością nie wszyscy planują zorganizować swój ślub w stylu industrialnym, to jednak warto się przejść i obejrzeć oferty firm z bliska – wiele z nich na pewno da się dostosować nawet do bardziej tradycyjnych ślubów i przyjęć weselnych.

Warto się przejść również ze względu na panującą na targach atmosferę. Nie spotkacie tam typowych boksów, a raczej swobodną aranżację stoisk na otwartej przestrzeni.

2759
Fot. art of look

Wydarzenie Concept Weddings pokazuje, jak fajny efekt można osiągnąć zatrudniając dobre firmy na swój ślub. Podpowiada również, jaką alternatywą można zastąpić typowe uroczystości, które często nie mają nic wspólnego z dobrym smakiem. Ponieważ zgadzamy się z organizatorami z tą ideą i jesteśmy wielkimi fanami swobodnego podejścia do ślubu, z wielką chęcią zgodziliśmy się na objęcie patronatu nad wydarzeniem. Gorąco zachęcamy Was do wygospodarowania chwili czasu w dniu 6 listopada, między godz. 11.00  a 18.00 i zajrzenia do Krzywego Komina na jedne z fajniejszych targów ślubnych w Polsce.

Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. S. Dubois 33-35a, Wrocław

Data: 06/11/2016, godz. 11.00-18.00

Więcej informacji znajdziecie tutaj i tutaj.

2760
Fot. art of look
Organizacja wydarzenia: Pensjonat Złoty Jar|Organizacja wydarzenia i zdjęcia: art of look

Zobacz także

Komentarze