wiosenne inspiracje ślubne Inspiracje

Wiosenne inspiracje

Wiosna to chyba najbardziej wyczekiwana pora roku a wiosenne inspiracje ślubne to zawsze jedne z najprzyjemniejszych. Po długiej i szarej zimie cieszą kolory, kwitnące drzewa, słońce i ciepło. To również czas, kiedy zaczyna rozkręcać się sezon ślubny – warto na wiosennym ślubie zadbać o takie dekoracje, które faktycznie nawiążą do tej pory roku zwłaszcza w sytuacji, kiedy uroczystość ma miejsce na początku wiosny, a więc kiedy nic jeszcze nie kwitnie.

Wiosenne inspiracje ślubne – co może się znaleźć na Waszej uroczystości

Pomyślcie o dużej ilości zieleni i kwiatów, radosnych kolorach – to mogą być delikatne pastele, jak również intensywne barwy, ale raczej w jasnych odcieniach. Modne kolory wiosny to niebieski serenity oraz delikatnie różowy rose quartz, a także zieleń, fiolet, biel i żółć.

Do stylizacji panny młodej idealnie nadają się żywe kwiaty, które można wpiąć we włosy. Pięknie i oryginalnie wyglądać będzie tort udekorowany jadalnymi kwiatami, kolorowe kieliszki na stołach, a także akwarelowa papeteria w motywy roślinne.

Projektanci obecnie prześcigają się w projektach sukni ślubnych ozdabianych roślinnymi motywami, dlatego na pewno bez problemu znajdziecie suknię, która idealnie pasować będzie na wiosenny ślub. Powinno to być coś lekkiego, zwiewnego, nawiązującego do budzącej się do życia przyrody.

Mamy nadzieję, że spodobają Wam się wiosenne inspiracje ślubne, które dla Was przygotowaliśmy.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze