sesja w magnoliach Sesje stylizowane

Wiosenna sesja w magnoliach

„Zawsze marzyłam o zorganizowaniu sesji, która będzie nosić w sobie pewną tajemnicę, w której nie wszystko będzie oczywiste i która zauroczy swą naturalnością. Dwie siostry, nostalgia, zmysłowość. Baśń, gdzie uczucie gra główną rolę, gdzie rzeczywistość miesza się z iluzją… Do współpracy zaprosiłam cudowną fotografkę Marysię, która, jak się okazało, o takiej baśni marzyła równie mocno i to dzięki jej niezwykłemu wyczuciu nasze wspólne marzenie się spełniło. Siostry Sylwia i Ewa swoją naturalną delikatnością sprawiły, że patrząc na te zdjęcia odpływa się w odległy, rozmarzony świat…”

Subtelna sesja w magnoliach

Tak o tej sesji mówi jej organizatorka – Agata Sołyga, właścicielka pracowni Love Prints. Ponieważ bardzo ceni naturalność (co z resztą widać w jej projektach), ta sesja w magnoliach po prostu musiała taka być – lekka, blisko natury, swobodna i zupełnie inna niż tego rodzaju przedsięwzięcia. Zdjęcia to historia siostrzanego uczucia w towarzystwie pięknych magnolii i dodatków, które razem łączą się w subtelną stylizację i trochę nostalgiczną opowieść.

Fotografka w sposób niezwykły uchwyciła światło oraz piękno i uczucie sióstr, a wręcz romantyczne dodatki ślubne i stylizacje sprawiają, że oglądając te zdjęcia czujmy jakbyśmy obserwowali świat ze snu. Pomysł Agaty i Marysi na tę sesję bez wątpienia był oryginalny i nietypowy tak bardzo, że trudno nie zgodzić się z twierdzeniem, że to, co realne miesza się tu z iluzją. Bo tak właśnie jest.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze