wiosenna sesja w sadzie Nasze realizacje

Wiosenna sesja Apple Blossom

Musicie nam wybaczyć, ale dzisiejszy wpis będzie bardzo subiektywny i narcystyczny. Nieskromnie nawet powiemy, że to jedna z najfajniejszych sesji, jakie mieliśmy okazję oglądać. A podoba nam się nie tylko dlatego, że jest piękna, ale również dlatego, że jest bardzo, ale to bardzo „nasza”. Przed Wami wiosenna sesja w sadzie, którą przygotowaliśmy wspólnie z kilkoma świetnymi i wyjątkowymi osobami!

Wiosenna sesja w sadzie

Kiedy myślimy o przygotowaniach do tych zdjęć, przypominają nam się ciężkie godziny spędzone na poszukiwaniach ekipy idealnej do projektu, który razem z Agatą z Love Prints sobie po prostu wymarzyłyliśmy. Długie rozmowy, momenty wahania, nawet chwile zwątpienia aż po myśl „niech się dzieje, co chce…” po tym, jak zmarznięte jabłonie nie chciały zakwitnąć. Sesja miała być wiosenna i lekka, para zakochana i urocza, a zespół po prostu świetny. Miejsce zdjęć – sad, ale nie biały, jakich pełno, tylko różowy, ten jabłkowy. Połączyć logistycznie tyle osób razem z kapryśną wiosną tak, żeby projekt wypalił to prawdziwe wyzwanie, choć z nas wszystkich, tylko wiosna nie mogła się ostatecznie zdecydować.

Piękne kwiaty to zasługa pracowni Na Kokardę, a śliczne dekoracje to efekt połączenia jej sił z Love Prints. Tort i słodki bufet przygotowały dziewczyny z Masz Kawałek – słodkości, nie dość, że były piękne, to również najsmaczniejsze na świecie! Wszystkie detale sprawnie uchwyciła cudowna Ewelina Zięba.

Brak czasu i nerwy to tak naprawdę nic w porównaniu z euforią podczas zdjęć, poczuciem tworzenia wspólnymi siłami rzeczy pięknych i ostatecznym efektem ciężkiej pracy, jakim jest ta wiosenna sesja w sadzie… Wszyscy wykonali kawał dobrej roboty i cieszymy się bardzo, że te projekt powstał.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze