różowe wesele Reportaże & filmy

Wioletta & Jędrzej, elegancki róż

Śluby wiosną są wyjątkowe! Głównie przez swoją lekkość i świeżość. Często na kolory przewodnie wybierane są pastelowe i jasne odcienie, bo to przeważnie one kojarzą się z tą porą roku. Różowe wesele Wioletty i Jędrzeja odbyło się w kwietniu, zatem ich wybory wydają się trafne. Para młoda postawiła na ponadczasową elegancję i jasny odcień różu, który pojawił się przede wszystkim w kwiatach i sukniach druhen, ale także w dodatkach takich, jak eleganckie pudełko na koperty, czy dekoracje tortu.

Lekkie różowe wesele

Subtelne dodatki, piękne kompozycje kwiatowe i stylizacja pary młodej są także bardzo romantyczne dzięki miękkim i subtelnym detalom i koronkom. Delikatny róż został wkomponowany w aranżację w bardzo przemyślany sposób – jest tam, gdzie być powinien i w odpowiedniej ilości.

Przezroczyste krzesła z zawieszonymi wiankami to nasz ulubiony pomysł z całego reportażu. Są naprawdę świetną alternatywą dla tradycyjnych siedzisk – lekkie, gustowne i niemal niewidoczne. Nie odciągają uwagi i nie obciążają dekoracji, a dodatkowo dzięki nim para młoda jest lepiej widziana przez gości. Jesteśmy w ogóle zauroczeni całą aranżacją kościoła – dość minimalistyczną, a przy tym elegancką, romantyczną i bardzo gustowną. Biały dywan, lampiony i śliczne kwiaty zawieszone na ławkach to pomysły bardzo uniwersalne, które w przypadku ślubu Wioletty i Jędrzeja pokazują, jak nie ilość jest najważniejsza, ale jakość zamawianych ślubnych usług.

Z dekoracjami na swoje różowe wesele para bardzo słusznie ograniczyła się do kwiatów na stołach i szklanych  naczyń – sala w Białej Damie ma tak dekoracyjny i charakterystyczny wystrój, że ich nadmiar byłby przytłaczający i mógłby pozbawić uroczystość smaku. Styl definiują tu: umeblowanie, tekstylia, detale na ścianach czy suficie, kryształowe żyrandole. Krzesła są wystarczająco atrakcyjne, więc można było zrezygnować z pokrowców. Na stołach królowały hortensje, goździki, jaskry, róże i piwonie, czyli jedne z najpopularniejszych i najczęściej spotykanych kwiatów na ślubach. Dekoracje i florystykę zarówno dla miejsca ślubu, jak i wesela para powierzyła Studiu di Fiori, które, jak widać, zna się na rzeczy!

Piękne sukienki druhen to projekt własny Wioletty, zrealizowany przez krawcową, natomiast suknia panny młodej to model Mon Cheri Sofii Tolli z salonu La Mariee.

Podoba nam się bardzo to, jak Studiu Słoń udało się uchwycić subtelność tego ślubu. Jest tu chyba wszystko to, co potrzebne do pięknego reportażu ślubnego – naturalność, miłość, pozytywna energia, no i, obowiązkowo, piękne detale.

Data: 30.04.2016|Fotografia: Studio Słoń|Miejsce: Biała Dama|Dekoracje i kwiaty: Studio di fiori|Tort: Betlińska|Suknia Mon Cheri Sophia Tolli: Salon La Mariee|Suknie druhen: Aldona Hetmańska
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze