winietki w formie kompasów Inspiracje

Winietki inne niż wszystkie

Jeden z elementów udanego przyjęcia weselnego to dobrze przygotowany plan usadzenia gości. Sami na pewno z własnego doświadczenia jako gości weselnych wiecie, jak ważne jest dobre towarzystwo, dobrane do naszego wieku, czy temperamentu, bo źle przemyślana grupa nie będzie się ze sobą dobrze bawić. Jeśli chcecie zadbać o swoich gości, zdecydujcie za nich, gdzie powinni usiąść a unikniecie niepotrzebnego chaosu. Przy okazji, możecie wykorzystać szansę na miłe zaskoczenie gości. Nietypowe i niebanalne winietki w ramach pamiątki można zabrać do domu lub zjeść. Mogą więc pełnić również funkcję małego upominku z podziękowaniem za przybycie.

Winietki połączone z upominkami dla gości.

Jeśli nie macie ani pieniędzy, ani czasu na przygotowanie wyszukanych podziękowań, wystarczą słodkie pralinki w pięknie zapakowane pudełeczka. Jeśli jednak macie ochotę na coś zupełnie innego i wyjątkowego, zachęcamy Was do skorzystania z jednego z zebranych przez nas pomysłów na winietki ślubne. Udane prezenty to takie, które w jakiś sposób się przydadzą i zostaną zapamiętane. Dlatego połączenie ich z funkcją winietek ślubnych będzie ciekawym pomysłem i wypadnie po prostu oryginalnie.

Takie winietki-prezenty można tradycyjnie rozłożyć na stołach lub przy wejściu, obok tablicy z rozmieszczeniem gości (każdy wtedy zabiera swoją ze sobą i idzie z nią do przypisanego mu stołu – pomysł dobry, nie narzucacie wtedy gościom kto obok kogo ma siedzieć).

W dzisiejszej galerii przedstawiamy Wam najciekawsze pomysły na winietki ślubne.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze