ślub na wydmach Sesje stylizowane

Windy Dunes, pomysł na piękny ślub na wydmach

Wiatr, woda i kawałek nieba a wśród nich piękna Paulina w lekkiej sukience niepokornie falującej na wietrze. Ta wręcz eteryczna sesja – pomysł na niesamowity ślub na wydmach – zachwyciła nas cudowną scenerią, zjawiskową panną młodą, niesamowitą paletą kolorów, no i pięknymi kadrami. Zdjęcia Agi Bondyry zawsze kojarzą nam się z uroczymi miejscami, które fotografka wybiera na swoje plenerowe realizacje. Tym razem są to piękne polskie wydmy, które tworzą zapierające dech tło. Ich wielkość robi wrażenie i sprawia, że momentami ma się uczucie, że jesteśmy na kompletnym odludziu, w którym przebywa tylko panna młoda i panoszą się żywioły.

Lekka stylizacja na ślub na wydmach

Stylizacja panny młodej jest świetna. Romantyczna i lekka suknia marki Laurelle idealnie komponuje się z asymetrycznym bukietem przygotowanym przez Pracownię Zieleni, luźną fryzurą i stonowanym makijażem, który wykonała wizażystka Emilia Nowatkowska. Ciekawym akcentem jest biżuteria marki Mariaela. Pierścionki z kamieniami w różnych odcieniach fioletu są naprawdę ładnym i dość nietypowym dodatkiem do ślubnej stylizacji, ale jednocześnie elementem konsekwentnie pasującym do całości tej sesji.

Aranżacja i dekoracje a surowy krajobraz

Kamienie pojawiają się też w aranżacji stołu i występują jako alternatywa dla tradycyjnych winietek. Wypisane na nich pięknym pismem przez Styletter imiona gości zrobiłyby wrażenie na niejednej osobie. Jako element dekoracyjny sesji bądź ślubu stylizowanego na nadmorski lub odbywającego się na plaży (albo ślub na wydmach!), kamienie lub muszle z kaligrafią będą świetnym detalem dekoracyjnym. Wybór akwarelowej papeterii do tej realizacji wydaje się być uzasadniony – lekki i subtelny wzór jest wręcz idealny dla tego typu projektów.

Ożywiający turkus był świetnym wyborem do plażowej aranżacji i nadał tej realizacji charakteru. Intensywny akcent użyty głównie na torcie przygotowanym przez cukiernię Owacja wyróżnił się na tle monotonnych wydm i morza. Piękne talerzyki, kamienie i muszelki a do tego luźne kompozycje kwiatowe i lekkie tkaniny (w tym cudowny bieżnik od Lumann Design) to jest to, co sprawia, że ślub na wydmach może mieć fajny, romantyczny styl odmieniający nieco ten surowy krajobraz.

Fotografia i organizacja sesji: Aga Bondyra|Kaligrafia i papeteria: Styletter|Tort: Owacja|Kwiaty: Pracownia Zieleni|Suknia: Laurelle|Biżuteria: Mariaela|Makijaż: Pracownia Makijażu Emilia Nowatkowska|Modelka: Paulina Wijata
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze