bańki mydlane zamiast ryżu Reportaże & filmy

Wiki & Kuba, rustykalne wesele w starym młynie

Plenerowy ślub oraz rustykalne wesele Wiki i Kuby zdecydowanie należały do tych najpiękniejszych. Odbiegające od tradycyjnej ślubnej konwencji, całkowicie spersonalizowane i gustowne. Piękna lokalizacja, klimatyczne dekoracje i detale, a także  stroje pary młodej zrobiły na nas ogromne wrażenie. Nie bez znaczenia okazał się dobór takiego, nie innego miejsca, który stworzył świetną bazę pod styl tej uroczystości.

Rustykalne wesele w klimatycznym wnętrzu

„Młyn urzekł nas od samego początku i doskonale spełnił nasze oczekiwania dotyczące niepowtarzalnej, intymnej atmosfery. Okazał się też niemałym wyzwaniem logistycznym, ale uznaliśmy, że jest to cena którą musimy zapłacić za wymarzony ślub i z perspektywy zdecydowanie mówimy – było warto!” Niesamowite surowe, ale mimo wszystko ciepłe wnętrze Młynu Kowalewko ozdobiły dekoracje i kwiaty przygotowane przez firmę Gipsówka i Sznurek. Dominuje biel i beż oraz dużo naturalnej ciemnej zieleni w kompozycjach roślinnych. Panuje sielska i swojska atmosfera, tak oryginalna i modna w ostatnim czasie.

Ślub w plenerze

Przy takim stylu i pomyśle ceremonia zaślubin wręcz musiała odbyć się w plenerze. Delikatna altanka z jutową tkaniną i koronką w zupełności wystarczyła, aby nadać wybranemu miejscu uroczystego charakteru. I choć pogoda nie była sprzyjająca, para na szczęście zdążyła złożyć sobie przysięgę jeszcze przed deszczem.

Suknię, którą miała na sobie Wiki uszyła krawcowa według projektu panny młodej. Tę lekką i wdzięczną stylizację uzupełnia luźna fryzura a pewnego rodzaju kontrastem są czerwone szpilki. Czerwień w ogóle jest kolorystycznym akcentem również w stylizacji Kuby. Poszetka i mucha wyróżniają się na tle szarego garnituru, który również został wykonany według projektu własnego pana młodego. Cieszy nas fakt, że stroje pary młodej są naturalną konsekwencją pomysłu na ten ślub.

Zajrzyjcie koniecznie do dzisiejszej galerii. Pomysł na ślub, jaki mieli Wiki i Kuba na pewno przypadnie Wam do gustu.

Data: 02.07.2016|Fotografia: PhotoDuet|Miejsce: Młyn Kowalewko|Catering: Modra Kuchnia|Dekoracje i kwiaty: Gipsówka i Sznurek|Suknia: projekt własny|Makijaż: Natalia Niedziela|Garnitur: projekt własny
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze