pomysł na wieczór panieński Inne sesje

Wieczór panieński w tropikach

„Inspiracją do stworzenia sesji Tropical Party była chęć pokazania jak w niecodzienny sposób podejść do tematu wieczoru panieńskiego. Zależało nam, aby pokazać i tym samym zainspirować dziewczyny do zorganizowania takiego przyjęcia w przydomowym ogrodzie”.

Alternatywny pomysł na wieczór panieński

Tak o tej sesji mówią jej organizatorki, a nam ten pomysł bardzo przypadł do gustu, bo już od dawna czujemy, że w świadomości przyszłych panien młodych czas na zmianę. Oczywiście – każda z Was ma prawo spędzić ten dzień tak, jak chce, ale nie każdej z Was na pewno podoba się powszechnie znana forma imprezowania z dodatkiem sprośnych zabaw. O tym wiadomo nie od dziś, ale być może brakuje Wam pomysłów na to, jak zorganizować wieczór panieński swój własny albo przyjaciółki inaczej niż się utarło.

Zdjęcia Marty Sputo ze świetną aranżacją, słodkościami, a nawet papeterią i pudełeczkami na prezenty pokazują moc dodatków – a że wieczór panieński siłą rzeczy jest częścią etapu przygotowań do ślubu, fajnie jest sprawić, aby ten motyw przewodni i detale pojawiły się już wtedy. Co więcej, ta impreza, poza motywem przewodnim tropików, ma również przewodnie kolory, tj. róż, błękit, zieleń i żółć.

Atmosferę stworzyły kwiaty (piwonie, jaskry i tulipany), kolorowe dodatki i smakołyki, a także wstążki i lampki zawieszone na płocie. Przyjęcie proste w przygotowaniu, wymagające tylko wyobraźni i fajnego pomysłu.

Fotografia: Marta Sputo|Kwiaty i dekoracje: Ma Fleur|Papeteria: Wiewiórka i spółka|Współorganizacja: Haukotella|Tort, słodkości i współorganizacja: Posiłki|Makijaż i stylizacja: Beau Visage Anna Czajka
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze (1)

  • Wspaniały wieczór panieński. To mi się podoba, stylowo, zabawnie i z klasą.
    Grubiańskim wieczorkom mówimy stanowcze nie!