wieczór panieński na plaży Inne sesje

Wieczór panieński Klaudii w Sopocie

Można szczerze powiedzieć, że wieczór panieński na plaży, który przygotowały przyjaciółki Klaudii był wyjątkowy i zupełnie inny niż dobrze nam wszystkim znane imprezy tuż przed zamążpójściem. Są wśród przyszłych panien młodych takie osoby, które od popularnych zabaw wolą kameralną atmosferę, ciekawe otoczenie i piękne detale, a do tego super pamiątkę w postaci profesjonalnych zdjęć. Wieczór panieński obecnie można zaaranżować na wiele niesamowitych sposobów. Najfajniejszy jest w tym wszystkim chyba fakt, że tak, jak w ślubach, modna jest dowolność i indywidualizm. I tak samo, jak w dniu ślubu można poszaleć z pięknymi dodatkami!

Wieczór panieński na plaży

Klaudia swoją imprezę miała na sopockiej plaży. Jej przyjaciółki zrobiły jej naprawdę świetny prezent – opracowały styl wieczoru i postarały się o detale oraz wianki i kwiaty od My Big Day. Pomyślały nawet o sukienkach dla Klaudii, a następnie wszystko to przewiozły z Warszawy nad samo wybrzeże.

Wieczór panieński miał charakter pikniku na plaży – były przekąski, wino, a nawet śliczny tort z topperem. Bardzo podoba nam się cały pomysł na aranżację, wraz ze stylizacjami dziewczyn. Kolorystyk została idealnie dobrana do nadmorskiego klimatu – to odcienie niebieskiego i szarości przełamane bielą i uzupełnione zieloną florystyką. Wydaje się, że profesjonalnie wykonane zdjęcia to wręcz obowiązek przy tak zaaranżowanym wieczorze panieńskim. Tylko wtedy, możecie mieć gwarancję, że Wasze starania zostaną dokładnie odzwierciedlone na pięknych fotografiach. Dodatkowo, taki wieczór panieński z taką sesją, to mały wstęp do tego, co czeka Was w dniu ślubu. Możecie pociągnąć ten sam motyw przewodni i kolorystykę, a także oswoić się nieco z obiektywem.

Inspirująca nadmorska sceneria

Studiu Słoń cudownie udało się uchwycić piękne polskie morze, plażę (która robi wrażenie pustej – to chyba trudne zadanie), a także całą aranżację. Jest romantycznie, subtelnie, rustykalnie i dziewczęco, a przy tym czuć nadmorski klimat. Gorąco polecamy Wam te zdjęcia – to zdecydowanie jedna z fajniejszych sesji, z jakimi mieliśmy ostatnio okazję się spotkać.

Zobacz także

Komentarze (1)