5230 Wydarzenia

OFF WEDDING Alternatywny Targowy Meetup Ślubny w Warszawie

Przełom lata i jesieni to czas idealny na rozpoczęcie przygotowań do ślubu! „Stare” pary młode odchodzą, a na ich miejsce pojawiają się „nowe” – jeszcze w stanie narzeczeńskim, nieśmiało rozglądając się za pierwszymi inspiracjami. Wybór dobrych firm, które zajmą się oprawą Waszej uroczystości to jeden z najważniejszych aspektów udanej ceremonii i przyjęcia – warto poświęcić temu sporo czasu, poznać firmy osobiście, na żywo obejrzeć projekty. Świetną okazję do tego stwarzają spotkania i targi, zwłaszcza te, które nacisk kładą na wyjątkowość i jakość prezentowanych usług.

Popularne targi ślubne Off Wedding po raz kolejny

Alternatywne targi ślubne miały już miejsce wielokrotnie w Polsce, w tym OFF Wedding przeżywa swoją kolejną edycję. Niezwykłe jest to, że w końcu tego typu wydarzenie odbędzie się w Warszawie! Jako patron medialny, zapraszamy Was gorąco na spotkanie z niezwykłymi i kreatywnymi ludźmi tworzącymi branżę ślubną w Polsce, którzy odważnie łamią ślubne stereotypy. Podczas meetupu spotkacie firmy, które potrafią stworzyć niebanalną i wyjątkową oprawę i sprawić, że każda uroczystość nabiera szczególnego charakteru.

Targi ślubne inaczej

Wydarzenie promuje piękna sesja w azteckim klimacie, a jego atrakcyjność dodatkowo podbija wybrana forma – nie są to bowiem tradycyjne targi ślubne, ale luźne spotkanie przy kawie i herbacie w miejscu z charakterem, a do tego w plenerze. Trzymamy kciuki za dobrą pogodę!

 

Data: 17 września 2017, godz. 12.00-19.00

Miejsce: restauracja Spokojna 15 w Warszawie

 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia i na Facebooku.

5234
Fot. Ajem Stories
5233
Fot. Ajem Stories
5232
Fot. Ajem Stories
5231
Fot. Ajem Stories
Organizacja targów i fotografia: Ajem Stories

Zobacz także

Komentarze