5169 Wydarzenia

Trzecia edycja industrialnych targów Silesia Wedding Day

Już niedługo, bo w najbliższy weekend odbędą się jedne z najfajniejszych targów ślubnych w Polsce, Silesia Wedding Day. Dlaczego uważamy, że zdecydowanie należą do tych najlepszych? Są po prostu ciekawą alternatywą dla tradycyjnych spotkań tego typu – bardziej kameralną, wysmakowaną, przemyślaną i ukierunkowaną na konkretny styl.

5167
Fot. Katarzyna Pyrchała
5166
Fot. Katarzyna Pyrchała
5163
Fot. Katarzyna Pyrchała

Silesia Wedding Day po raz trzeci

To już trzecia edycja Silesia Wedding Day, która, mamy nadzieję, zachwyci tak samo, jak poprzednie. W edycji drugiej wrażenie zrobiły na nas niesamowite aranżacje wystawców i klimat Fabryki Porcelany, w której odbyły się tagi. Również tym razem miejsce pozostaje to samo, zmienia się za to motyw przewodni – tym razem organizatorki zainspirowała wystawa Fridy Kahlo oraz feeria barw, która tam bardzo kojarzy się z twórczością artystki. Sezon ślubny 2017 będzie kolorowy, więc kolorystycznych akcentów nie może zabraknąć również na Silesia Wedding Day!

5168
Fot. Katarzyna Pyrchała
5164
Fot. Katarzyna Pyrchała
5165
Fot. Katarzyna Pyrchała

Na odwiedzających będzie czekało ponad 50 starannie dobranych wystawców. Poza tym, będziecie mieli okazję coś przekąsić i odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie chillout.

Data: 09 kwietnia 2017, godz. 11.00-18.00

Miejsce: Fabryka Porcelany, ul. Porcelanowa 23, Katowice-Bogucice

Koszt wstępu: 5 zł.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie targów oraz na Facebooku.

Jako patron medialny wydarzenia, gorąco zachęcamy Was do odwiedzenia targów.

5170
Fot. Katarzyna Pyrchała
Fotografia: Katarzyna Pyrchała|Organizacja: BeMyWife|Kwiaty: Kwiat Melanii Wedding Dream Consultants|Suknia: Karolina Tomczak|Mucha: Once Upon a Tie|Makijaż: a cup of makeup|Papeteria: Bielinek|Tort i słodkości: BeMyCake

Zobacz także

Komentarze