targi ślubne Slow Wedding Day Wydarzenia

Targi ślubne Slow Wedding Day – wesele na luzie, ale z klasą

Wygląda na to, że szykuje się nam kolejne inspirujące wydarzenie z serii ślubnych w nowej i świeżej odsłonie, które z tradycyjnymi targami nie ma nic wspólnego. Targi ślubne Slow Wedding Day – bo tak się ten projekt nazywa – proponuje wyjście poza utarte weselne standardy i proponuje alternatywną formę tego typu przyjęć.

Targi ślubne Slow Wedding Day – pomysł i cel

Prostota, oryginalne rozwiązania a przy tym elegancja i wyczucie smaku to cechy, którymi kierują się organizatorzy, którzy ze ślubami i weselami mają sporo wspólnego. Poza organizacją eventów i spotkań kulturalnych i biznesowych, oferują również przyjęcia weselne w niebanalnej oprawie. Zapewniają, że podczas Slow Wedding Day nie spotkamy kiczu ani niepotrzebnego nadęcia. Do współpracy zaproszone zostały tylko te firmy, które podzielają tę wizję i które prezentują jeszcze nieco niszowe, choć już spopularyzowane produkty i usługi.

Lubimy, kiedy łamie się stereotypy, zachowując przy tym zdrowy rozsądek, dlatego wizja przyjęcia spędzonego w gronie najbliższych, a do tego w prostej, ale niebanalnej scenerii i stylistyce bardzo nam odpowiada. Czekamy więc z niecierpliwością na targi ślubne Slow Wedding Day i cieszymy się, że objęliśmy patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Kim jest organizator Slow Wedding Day?

Przestrzeń Kreatywna Kotulińskiego 6 (zwana potocznie K6) to dawna przypałacowa gorzelnia. To klimatyczne miejsce na Śląsku, w którym organizowane są nietypowe imprezy z charakterem. To nadgryziony duchem czasu budynek w otoczeniu pięknej przyrody i z długą historią, z których właściciele – zakochani w skandynawskiej prostocie – uczynili duży atut. Uwagę przywiązują do detali i naturalnych dekoracji, a także wykorzystują i pielęgnują to, autentyczne dając staremu wnętrzu nowe życie. Miejsce wydarzenia jest niewątpliwie dużą zaletą – zauważycie brak targowych boksów, ulotkarzy i dzikich tłumów. W zamian za to poznacie kameralne miejsce w otoczeniu pięknej majowej przyrody.

Dodatkowe informacje na temat organzatora oraz wydarzenia: www.kotulinskiego6.pl | www.facebook.com/Kotulinskiego6

Gdzie? Kotulińskiego 6, Czechowice-Dziedzice

Kiedy? 8 maja, 2016, godz. 11.00-17.00

Organizator: Kotulińskiego 6

Zobacz także

Komentarze