sukienki dla druhen Inne

Tak mogłyby wyglądać Twoje druhny

Marzą się Wam cudowne zdjęcia ślubne niczym zza oceanu – z druhnami ubranymi w takie same (lub podobne) sukienki? Wygląda to ciekawie i pozwala druhnom wyróżnić się na tle tłumu gości, bo przecież taka druhna ma podczas uroczystości zupełnie wyjątkową rolę. Sukienki dla druhen mogą być w tym samym kolorze lub różnych, ale współgrających ze sobą i z kolorem przewodnim ślubu i wesela. Za granicą popularne są długie wieczorowe suknie, podczas gdy w Polsce druhny zwykle zakładają sukienki krótkie. Nie ma u nas tendencji zakładania długich sukienek na wesela, a szkoda – odpowiednio skrojone potrafią być bardzo eleganckie.

Identyczne lub podobne sukienki dla druhen – ciekawy element ślubu i wesela

Takie same sukienki dla druhen to również pole do popisu dla fotografa ślubnego, który może przygotować kilka fajnych ujęć z kobietami, które są najbliższe pannie młodej. Druhny to zwykle przyjaciółki, siostry i kuzynki, a ich identyczne lub podobne stroje dają możliwość zrobienia ciekawej sesji.

Choć sukienki dla druhen są zwykle w kolorze innym niż suknia ślubna, to zdarzają się takie uroczystości, na których są białe, wręcz podobne do tej panny młodej. Jest to ciekawy pomysł, kiedy panna młoda jest bardzo związana ze swoimi druhnami i nie chce się za bardzo od nich odróżniać, dając w ten sposób do zrozumienia, że tworzą jeden spójny zespół.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze