suknie ślubne Rosa Clará Suknie ślubne

Suknie ślubne Rosa Clará, kolekcje 2016

Rosa Clará to marka, która co roku oferuje swoim klientkom naprawdę obszerny wybór sukni ślubnych – od tradycyjnych koronkowych po bardziej nowoczesne dla panien młodych śledzących najnowsze trendy. Są to projekty bardzo „bezpieczne” w swojej formie i ponadczasowe, których fasony szybko się nie nudzą.

Suknie ślubne Rosa Clará – ponadczasowa elegancja

Znajdziecie tu modele od od tych w rodzaju balowej po zwiewne sukienki z błyszczącymi detalami. Charakteryzują je elementy typowe dla tej marki, m.in. rozkloszowane spódnice oraz delikatne i zwiewne modele. Najnowsze kolekcje oferują również bogate zdobienia z drobnych błyszczących koralików i ciekawe detale.

Jak co roku, suknie ślubne Rosa Clará przedstawione zostały w trzech oddzielnych kolekcjach – Rosa Clará, Rosa Clará Two i Rosa Clará Soft. W tej pierwszej znajdziecie charakterystyczne dla marki fasony i elementy. Suknie są ładne i eleganckie i jest wśród nich wiele modeli, na które warto zwrócić uwagę, bo wyróżniają się na tle pozostałych. Kilka projektów przedstawiamy Wam poniżej.

W kolekcji Soft nie znajdziemy ani ciężkich tkanin, ani rozbudowanych fasonów. Są za to delikatne sukienki z lekkimi jak mgiełka topami poprzetykanymi srebrną nitką. Jest też stara dobra koronka, ale to, co nas zachwyca najbardziej to odkryte plecy, krótkie rękawy, lekkość i błysk.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze