motyw jarzębiny na ślubie i weselu Sesje stylizowane

Subtelna sesja z motywem jarzębiny

Zapraszamy Was dzisiaj do świata magii, który tak umiejętnie tworzy Marifoto. To już nie pierwsze zdjęcia Marysi, które u nas publikujemy i które zachwycają sensualnością. Tu, motyw jarzębiny w połączeniu z zimową nostalgią, dały piękną, stonowaną aranżację w kolorach starego złota, brązów i czerwieni, którą tworzą delikatne dodatki i cudna papeteria.

Motyw jarzębiny na ślubną aranżację

Świat trochę baśniowy miesza się z rzeczywistym, surowym i wietrznym krajobrazem, który z jednej strony budzi niepokój, z drugiej otula ciepłym kolorem. Jarzębina to świetny motyw przewodni na śluby w okresie jesiennym i zimowym, który z łatwością da się wpleść w aranżację i stylizację pary młodej. Tutaj, panna młoda ma na sobie urzekającą opaskę z jarzębiny, a papeteria aż pulsuje w pięknym jarzębinowym kolorze.

Marifoto: „To minimalistyczna sesja, której bohaterką jest prześliczna dziewczyna, niczym nimfa. Subtelna, zjawiskowa. Do tego przepiękna suknia, która podkreśla jej kobiecość i delikatność. Wiatr, który muska jej policzki. Dzikość natury zestawiona z delikatną urodą dziewczyny.

Dekorację stanowią jedynie czerwone owoce jarzębiny, do tego piękna jarzębinowa korona na głowie Ewy. Uzupełnieniem dekoracji są drewniane dodatki i pięknie wykaligrafowana papeteria. Blisko natury i z naturą. Sesja odbyła się w przepięknym miejscu, który budzi zachwyt i przyciąga ludzi kochających naturę i dziką przyrodę. Zmysłowość, kobiecość, delikatność – taki cel przyświecał sesji.”

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze