Ślub w Tajemniczym Ogrodzie Sesje stylizowane

Ślub w Tajemniczym Ogrodzie, sesja stylizowana

Za oknem kolory jesieni, więc sesje takie, jak ta ogląda się z jeszcze większą przyjemnością. Lekko, pastelowo, w nawiązaniu do kwitnącego i pachnącego ogrodu. Jest przede wszystkim eterycznie i romantycznie, nieco tajemniczo i nastrojowo. I choć sesja została zorganizowana w budynku, to piękna aranżacja i niesamowite wnętrze sprawiają, że z łatwością można wczuć się w klimat Tajemniczego Ogrodu.

Ślub w Tajemniczym Ogrodzie

Złoto, róż, lekkość i ogrodowa sceneria, w której znalazł się nawet mech to temat świetny na wiosenny lub letni ślub. Popularna kolorystyka, modna naturalność i magia charakterystycznych dodatków sprawiają, że jest to aranżacja, która z pewnością spodoba się wielu pannom młodym, zwłaszcza romantyczkom śledzącym ślubne trendy. Dostrzegamy tu połączenie lekkiej naturalności z nutką elegancji.

Tak o tej sesji mówi jej organizatorka, Magdalena Stochmal – właścicielka agencji ślubnej Wedding Expert:

Motywacją do zorganizowania tej przepięknej sesji była chęć stworzenia czegoś oryginalnego, uszytego na miarę naszych marzeń i możliwości. To już nasze drugie wspólne dzieło przygotowane z przecudownymi dziewczynami z Lejman Design i ujęte w obiektywie Jogody Owczarek. Tworząc kolejne realizacje mam wrażenie, jakbyśmy rozumiały się bez słów!

Początkowo pomysłem było połączenie kolorystyki delikatnego pudrowego różu z zielenią. Jednak podczas obmyślania zarysu projektu, nasza koncepcja ewoluowała i oto powstał „Tajemniczy ogród”.

Ta sesja to nawiązanie do przepięknych i delikatnych kolorów połączonych z naturalistycznym obrazem. (…)

Zobaczcie koniecznie tę piękną propozycję na ślub w Tajemniczym Ogrodzie!

Organizacja: Wedding Expert|Fotografia: Jagoda Owczarek Fotografia|Miejsce: Fabryka Porcelany|Dekoracje i kwiaty: Lejman Design Group|Tort: Cremino Bakery|Papeteria: Written by hand|Suknia: Patricia Szlazko Designer|Makijaż: Dominika Niemczynowska MAKE UP|Modelka: Patrycja Kamracka
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze