Ślub i wesele w teatrze Współpraca z firmami

Niezapomniany ślub i wesele w Teatrze Capitol

Dzień ślubu to dla każdej pary jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego warto zaplanować go jak najlepiej i z fantazją. To właśnie tego dnia w Teatrze Capitol mogą spełnić się Wasze największe marzenia. Z nami będziecie mogli przenieść swoich gości w świat wielkich gwiazd i hollywoodzkich scenerii.” Ślub i wesele w teatrze z pewnością należą do najbardziej intrygujących. Nie ma wątpliwości co do tego, że tak oryginalnej scenerii nie znajdziecie chyba nigdzie. O tym, dlaczego jest to ciekawy pomysł na formę ceremonii i przyjęcia pisaliśmy już w tym artykule. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć Wam możliwości, jakie daje Wam ślub w Capitolu i z jakich udogodnień i atrakcji możecie skorzystać.

2996

Ślub i wesele w teatrze

Teatr i Klub Capitol szczycą się długoletnim doświadczeniem w organizowaniu różnego rodzaju imprez, w tym bankietów, dlatego naturalnym krokiem na przód była również organizacja przyjęć weselnych. Zaplecze gastronomiczne oraz grupa profesjonalnych kucharzy przygotowuje menu dostosowane do potrzeb pary młodej i jej gości. Jeśli jesteście wegetarianami albo unikacie glutenu czy laktozy, Capitol przygotuje dla Was takie menu, które uwzględni Wasze potrzeby.

2998

Bez obaw możecie oddać się w ręce profesjonalnej obsługi, która zadba o Was i Waszych gości. Nie tylko kelnerzy i barmani będą do Waszej dyspozycji, ale także obsługa techniczna od oświetlenia i nagłośnienia, czy manager czuwający nad przebiegiem uroczystości. Ponadto, teatr współpracuje ze sprawdzonymi firmami zewnętrznymi i może zasugerować Wam wykonawców takich, jak dekoratorzy i floryści, cukiernie piekące torty weselne, a nawet pracownie wykonujące papeterię ślubną czy muzyków, w tym dających koncerty i recitale.

2995

Oryginalna przestrzeń i wiele możliwości

Ponieważ jest to miejsce nietypowe i z wieloma możliwościami niedostępnymi w tradycyjnych obiektach weselnych, można skorzystać z atrakcji, które zbudują atmosferę i ubarwią scenerię. Możecie zamówić spadające konfetti, efekt dymu podczas pierwszego tańca, udział aktorów i artystów, pokazy barmańskie, czy pokaz sztucznych ogni i laserów. Kolorowe oświetlenie oraz elementy teatralnej scenerii zapewnią niepowtarzalny klimat Waszego dnia ślubu. Podświetlane schody, kolumny, ściany, sufit i bary potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę rodem z Las Vegas. Poza tym, wnętrza wyposażone są w profesjonalny sprzęt nagłaśniający i multimedialny, m.in. ekrany, na których można wyświetlać, zdjęcia i filmy.

2997

Przysięga złożona na teatralnej scenie

Ceremonia odbywa się na prawdziwej scenie w obecności urzędnika, a goście, niczym prawdziwa widownia, wygodnie siedzą w teatralnych fotelach. Możecie poczuć się jak prawdziwi bohaterowie odgrywanego spektaklu, który do tego można ciekawie zaaranżować tematycznie. Popularna tematyka „Wielkiego Gasbiego”, czy „Alicji  w krainie czarów” jest tu w zasięgu ręki. Dla teatru, jako miejsca, w którym standardem jest tworzenie fantazji, nie będzie większym problemem zapewnienie odpowiedniej scenerii czy dodatków.

2999

Dla wszystkich par, które zdecydują się zorganizować ślub i wesele w teatrze, Capitol ma kilka niespodzianek. Nowożeńcy w prezencie otrzymają zaproszenie VIP na dowolnie wybrany spektakl z repertuaru. Będą także mogli wziąć udział w galowej premierze w teatrze. Teatr udostępni im również swoje wnętrza na potrzeby sesji poślubnej, podczas której będą mogli skorzystać z huśtawki cyrkowej.

Teatr i Klub Captiol to miejsce nie tylko oryginalne, ale też profesjonalnie obsługujące przyjęcia weselne. Organizując tam swoją uroczystość, zapewnicie sobie niesamowite doznania, a tak wyjątkowy pomysł i oprawa ślubu i wesela na pewno jeszcze długo nie będą schodziły z ust Waszych gości.

Zobacz także

Komentarze