ślubna sesja plenerowa na polu lawendy Inspiracje

Ślub i wesele o zapachu lawendy

Wyobraźcie sobie wesele w delikatnych kolorach fioletu, okraszone drobnymi kwiatkami i unoszącym się w powietrzu pięknym aromatem. Taki efekt można uzyskać dzięki lawendzie – wdzięcznej i delikatnej roślinie o wielu właściwościach. Lawendowy ślub i wesele to pomysł idealny dla romantyków i wielbicieli stylu rustykalnego – lawenda, choć dobrze sprawdzi się również w innych stylach, to w tym rustykalnym wypada chyba najlepiej.

Jak przygotować lawendowy ślub?

Lawendę można zastosować jako motyw przewodni dekoracji ślubnych lub tylko jako dodatek, np. wplatając ją do bukietu ślubnego. Pasuje do szarości i koronek, do przyjęcia w stylu prowansalskim i rustykalnym, ale również do eleganckich uroczystości. A najpiękniejsze jest to, że zapach lawendy już zawsze może kojarzyć się Wam z dniem ślubu – to jedna z lepszych pamiątek, jakie możecie sobie zafundować.

W dzisiejszej galerii zebraliśmy najpiękniejsze inspiracje ślubne z lawendą – są tu nie tylko lawendowe bukiety, czy lawendowe dekoracje, ale nawet torty i słodkości w lawendowym kolorze! Podpowiadamy, że obowiązkowym elementem takiej uroczystości są piękne zaproszenia ślubne z lawendą.

Lawendowy ślub to naszym zdaniem jeden z najpiękniejszych!

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze