Silesia Wedding Day Wydarzenia

Silesia Wedding Day, alternatywne targi ślubne na Śląsku

Tegoroczne targi ślubne Silesia Wedding Day to już druga edycja wydarzenia organizowanego przez Gabrielę Nikiel (właścicielkę agencji BeMyWife) oraz Katarzynę Pyrchałę (właścicielkę firmy Dziewczyny od Ślubów). Poprzednie spotkanie było mniejsze i odbyło się w Rybniku. Tym razem dziewczyny zapragnęły rozwinąć skrzydła i przygotować event na większą skalę – prawdziwe targi ślubne, na których zaprezentują się najlepsze firmy z branży. „Cenimy jakość i wysokie poczucie estetyki, dlatego wszystkie firmy, które pojawią się na targach będą przez nas starannie wybrane, a całość przestrzeni będzie podzielona na kilka stref (boho, rusticgold, industrial)”, zapewniają organizatorki i dodają, że skupiają się nie tylko na przyszłych pannach młodych, ale również panowie znajdą coś dla siebie w specjalnej męskiej strefie.

1328
Fot. Katarzyna Pyrchała
1329
Fot. Katarzyna Pyrchała

Silesia Wedding Day – targi ze świetną atmosferą

Targi odbędą się już niedługo, bo 16 października 2016 r. Na miejsce wydarzenia organizatorki wybrały klimatyczną halę katowickiej Fabryki Porcelany o klimatycznym industrialnym wnętrzu. Panny młode będą mogły m.in. przymierzyć piękne sukienki z Atelier Lawenda a całą imprezę poprowadzi DJ Jegomość. Każda z par, która odwiedzi targi otrzyma ekologiczna torbę z ofertami od firm starannie wyselekcjonowanych przez organizatorki imprezy.

1330
Fot. Katarzyna Pyrchała
1331
Fot. Katarzyna Pyrchała

Okazja do poznania świetnych firm

Październik to idealny moment na rozpoczęcie przygotowań do ślubu i poszukiwania odpowiednich firm, które zatrudnicie na swój ślub. Warto więc odwiedzić Fabrykę Porcelany – jesteśmy przekonani, że znajdziecie tam coś dla siebie. Jest to dobra okazja do tego, aby na żywo ocenić jakość zaprezentowanych usług i produktów i poczuć magię przygotowań do ślubu, a to niewątpliwie pomaga w podjęciu ważnych decyzji podczas planowania. Ponieważ podoba nam się idea targów Silesia Wedding Day, zgodziliśmy się objąć patronat medialny nad wydarzeniem.

Data: 16/10/2016, start o godz. 11.00.

Miejsce: Fabryka Porcelany przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

Wstęp: 5 zł (można płacić kartą).

Więcej informacji przeczytacie na oficjalnej stronie targów oraz na Facebooku. Zostało również utworzone wydarzenie, na które możecie się zapisać i na bieżąco śledzić nowości.

Gorąco Was zachęcamy!

1333
Fot. Katarzyna Pyrchała
1332
Fot. Katarzyna Pyrchała

Zobacz także

Komentarze