zimowa sesja w jurcie Sesje narzeczeńskie

Sesja narzeczeńska w świątecznym nastroju

Jeśli planujecie ślub wiosną lub latem, zima jest idealną porą roku na sesję narzeczeńską przez możliwości, jakie daje. Przy czym okazuje się, że śnieg nie jest wcale potrzebny, aby dało się stworzyć ciepłą i magiczną atmosferę. Wystarczą świetne pomysły i dobra realizacja, aby mieć piękne zdjęcia. Dzisiejsza zimowa sesja w jurcie, którą mamy Wam do pokazania, z pewnością jest tego dowodem.

Zimowa sesja w jurcie

W dzisiejszej sesji magia świąt miesza się z masą fajnych pomysłów, które dodają fotografiom charakteru i dzięki którym para pojawia się w naprawdę uroczej scenerii. Ciepłe wnętrze całorocznej jurty z drewnianą podłogą i kominkiem, w którym naprawdę pali się ogień (!) są idealnym pomysłem, kiedy na zewnątrz zima daje się we znaki, a Wam marzy się miła i przytulna sesja w niestandardowym miejscu i to blisko natury.

Widok na rozgwieżdżone niebo przez świetlik w sklepieniu jurty jest świetną atrakcją i uzupełnieniem spędzonych w niej romantycznych chwil. Atmosferę tworzy tu właściwie wszystko – od najdrobniejszych drewnianych detali, przez florystykę i słodki torcik, po piękną czerwoną sukienkę. Drewno, lampki, ogień, wełniane dodatki i kolorystyka ocieplają jurtę, dodają domowego charakteru i sprawiają, że jest to miejsce, w którym chciałoby się być. To także bardzo urocza sesja, w której po prostu chciałoby się uczestniczyć.

Sesja narzeczeńska w pięknej scenerii

Wszystkie te piękne i klimatyczne detale nawiązują do tematyki ślubnej i poszczególnych elementów uroczystości. Mogą więc być przedłużeniem koloru lub stylu przewodniego, w jakim przygotowany będzie Wasz ślub i wesele. Ponadto, takie zdjęcia można potem wykorzystać w ślubnej papeterii (RSVP lub zaproszeniach).

Ta zimowa sesja w jurcie jest na pewno pomysłem oryginalnym, który łączy ze sobą kreatywność, bliskość natury i dobrą energię. Podoba nam się świąteczny klimat tych zdjęć, a także kontrast między zimnym i wietrznym zewnętrzem a ciepłym i miłym wnętrzem. Firmom zaangażowanym w ten projekt udało się stworzyć fajną i spójną realizację, bardzo klimatyczną i pełną detali, które naprawdę miło się ogląda.

Fotografia: White Fox Photo|Organizacja: Ślub w jurcie|Jurta całoroczna: Eko Jurty|Florystyka: Niezłe Kwiatki|Papeteria: SheMakes|Wełniane dodatki: Poplecione|Drewniane dodatki: Ślub w dechę|Pierniczki: Piernikowy świat|Tort: Słodki Warsztat|Sukienka: KOKOworld|Makijaż: Justyna Niziołek Make Up Artist & Stylist

Zobacz także

Komentarze