sesja w stylu hippie Sesje stylizowane

Sesja narzeczeńska w stylu hippie

To już drugi projekt od bedziepieknie.pl, z jakim przyszło nam się zetknąć w ostatnim czasie i mamy ogromną frajdę, bo te minuty poświęcone na obejrzenie zdjęć to czas dobrze wykorzystany. Co tym razem przygotowały dziewczyny? To lekka i letnia sesja w stylu hippie.  Piękna para na łonie natury, rozwiane włosy, lato, miłość, pełen luz i klimatyczny pomarańczowy van. Oglądamy i chcemy więcej. Połączenie różnych elementów tej sesji są po prostu niesamowite – dziewczyny świetnie wyczuły klimat hippie i przygotowały naprawdę zjawiskową aranżację.

Sesja w stylu hippie

Czerwono-pomarańczowa kolorystyka z przełamującym ją indygo i błękitem, a do tego beże, brązy i turkus. Smakołyki od Pianki doskonałe, papeteria od Love Prints jak zawsze śliczna, dekoracje od My Big jak zawsze piękne z dużą ilością ciekawych dodatków. Makijaż w wykonaniu Oliwii dopasowany kolorystycznie do reszty i wszystko w przyjemny sposób pokazane przez Marinę Piatkowską ze Studia Słoń. To bardzo kolorowy i ciepły projekt, również bardzo letni.

Mamy nadzieję, że ekipa znajdzie więcej czasu i energii, żeby raczyć nas takimi dobrociami częściej – raz na 5 miesięcy to zdecydowanie za rzadko!

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze