plenerowy ślub Sesje stylizowane

Sesja Love is Sweet, miłość w kolorach słodyczy

Dzisiaj trochę pięknego lata w naprawdę uroczej sesji zdjęciowej w całości opracowanej i skoordynowanej przez My Planned Day – duet, który tworzy piękne filmy ze ślubów. Ten plenerowy ślub został zrealizowany przy współpracy z agencją ślubną, która specjalizuje się w uroczystościach tematycznych – A nuż nie róż. Jak widać, współpraca ta zagrała idealnie, bo w efekcie powstały naprawdę piękne zdjęcia i film. Każdy z elementów tego projektu to uważnie dobrane rzeczy i firmy na najwyższym poziomie. Sylwia Kopczyńska jak zawsze zachwyca swoim projektem ślicznej sukni ślubnej. Stylizację panny młodej świetnie uzupełnia bardzo delikatny makijaż i romantyczna fryzura, które wykonała Dominika Renes, a także lekka opaska z kolekcji Decolove. Joanna wygląda zjawiskowo, lekko i bardzo romantycznie.

Słodki plenerowy ślub

Stylizację dla eleganckiego i przystojnego pana młodego przygotowała firma PAWO. Cieszy nas fakt, że kolor garnituru to nie czerń, ale ciemny odcień niebieskiego, który podkreślił obecność pięknego koloru serenity. Poza tym, choć jest to propozycja przyjęcia bardzo eleganckiego, to jednak w ogrodzie i z dużą dozą romantyzmu, w które wygląd Rafała wpisały się bardzo dobrze. Często odnosimy wrażenie, że to pan młody jest najtrudniejszym elementem ślubu, ale ostatnie projekty pokazują, że firmy szyjące garnitury naprawdę znają się na rzeczy.

Pastelowe dekoracje

Dekoracje i kwiaty to dzieło pracowni Perfect Moment, która tworzy niesamowite aranżacje na śluby i wesela w różnym stylu. Lekkie wstążeczki, białe lampiony i dywan, hortensje wiszące w białych osłonkach wzdłuż alejki, dekoracje stołów, piękna florystyka – dzięki temu wszystkiemu wesele ma niepowtarzalny charakter przyjęcia w ogrodzie, o którym marzy nie jedna para. Kolory przewodnie to modne rose quartz i serenity. Piękne otoczenie Endorfiny Foksal robi wrażenie – jest elegancko, a nawet szykownie, ale nie sztywno.

Pastelowa papeteria to efekt współpracy dwóch firm – Decoris, która przygotowała to, co na papierze oraz Barbary Galińskiej, która pięknym kaligrafowanym pismem uzupełniła zaproszenie, karty menu i winietki o treść.

Jesteśmy zachwyceni tą piękną sesją ze względu na świetny pomysł oraz idealnie dobrane detale. No i oczywiście, ze względu na piękne zdjęcia Eleny Matiash, której fotografia zawsze jest bardzo subtelna. Mamy wrażenie, że takie projekty, jak ten, to wręcz specjalność Eleny.

Poza sesją zdjęciową zachęcamy Was bardzo do obejrzenia także filmu, który przygotowało My Planned Day. Fotografie i film to dwa zupełnie różne spojrzenia na ten sam plenerowy ślub, dlatego warto na swój własny ślub zamówić jedno i drugie – jeśli oddacie się w ręce specjalistów takich, jak ci, będziecie mieć naprawdę piękne wspomnienia.

Fotografia: Elena Matiash|Pomysł, organizacja i film: My Planned Day|Współorganizacja: A nuż nie róż – organizacja ślubów tematycznych|Miejsce: Endorfina Foksal|Dekoracje i kwiaty: Perfect Moment|Kaligrafia: Barbara Galińska|Papeteria: Decoris|Tort: Galeria Słodkości|Suknia: Sylwia Kopczyńska|Opaska: Decolove|Biżuteria: YES|Makijaż i fryzury: Dominika Renes|Manicure: malu malu|Stylizacja męska: PAWO
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze