wesele boho gypsy Sesje stylizowane

Sesja Boho Gypsy

O tym, że dzień ślubu możecie i powinniście przeżyć na swój własny sposób, pisaliśmy Wam nie raz. I pewnie jeszcze nie raz nam się to wymknie, bo tak po prostu powinno być – choć jeszcze stosunkowo niedawno jedyną słuszną i dopuszczalną formą ślubu i wesela była ta tradycyjna, dzisiaj panuje duża swoboda w tym temacie. A jeśli jeszcze do tego wszystkiego lubicie klimaty cygańskie i boho oraz leśną scenerię, dzisiejszy pomysł na wesele boho gypsy jest dla Was w sam raz.

Wesele boho gypsy

Ten projekt ma w sobie coś nierealnego, bajkowego. Może to ten las, a może świetne stylizacje pary? Albo piękny słodki stół z klimatycznymi rekwizytorami, na którym znajdziecie nawet słodkie grzyby? Każdy z elementów tej sesji przyczynił się do tego, że w efekcie powstała oryginalna, ciekawa i pełna kolorów inspiracja, dla osób, które uwielbiają się wyróżniać. To również sesja z artystyczną duszą, dla par oryginalnych, bardzo barwna. Kolor żółty, pomarańczowy i fuksja są obecne w każdym elemencie tej sesji – w dekoracjach, florystyce, papeterii, nawet w makijażu. Kolorowo i energetycznie, a jednocześnie spokojnie i nonszalancko. Stylowi boho daleko jest do wypolerowanego piękna, a ta sesja hołduje wszystkiemu, co niedoskonałe, luźne, swobodne. Zdjęcia, które wykonał Kolor Selektywny utrzymane są w ciepłej kolorystyce, lekko żółtej.

Barwne detale

Wesele boho gypsy nie miałoby powodzenia, gdyby nie specyficzne detale. Ciekawostką jest czarna papeteria ślubna z pracowni Bielinek – to projekt dla niekonwencjonalnych par młodych, które nie boją się ani krytyki, ani łamania zasad podczas przygotowań do ślubu i wierzą, że czerń jest tak samo dobrym i dopuszczalnym kolorem przewodnim, jak cała reszta. Asymetryczny wianek i sielski bukiet wyprodukowała pracownia Babie Lato a rekwizyty dostarczyła Rekwizytornia & Company. Słodkości na obłędny słodki stół zapewniło BeMyCake i przyznać musimy, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem grzybków wykonanych z ciasteczek – w pierwszych chwilach nabraliśmy się myśląc, że to prawdziwe grzyby!

Tę piękną i kolorową sesję zorganizowała i skoordynowała agencja ślubna BeMyWife pokazując swoją wszechstronność, bo BeMyWife ma już na swoim koncie kilka świetnych projektów, różniących się stylem i pomysłowością. Dzisiaj czas na artystyczną cyganerię!

Styl: boho
Fotografia: Kolor Selektywny|Organizacja i koordynacja sesji: BeMyWife|Papeteria: Bielinek|Dekoracje i kwiaty: Babie Lato|Słodki stół: BeMyCake|Rekwizyty: Rekwizytornia & Company|Łapacze snów: Hand made by M|Soda bufet: Chill drink|Soda bufet: Kozia zagroda – Cichostów|Suknia: Julia Gastoł
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze