rustykalne urodziny Inne sesje

Rustykalne urodziny Agaty

Dzisiaj mamy dla Was coś trochę nietypowego, bo nie ślub ani sesję w ślubnym temacie, ale cudowne zdjęcia autorstwa Studia Słoń z urodzin Agaty Nivette, projektantki marki Laurelle – sukni ślubnych, które na pewno dobrze znacie. Co prawda, imprezy urodzinowe to nie nasza specjalność, jednak ta jedna musiała się tu znaleźć, ponieważ może być ciekawą inspiracją dla Was zarówno na ślub i wesele, jak i oryginalny wieczór panieński. Zobaczcie rustykalne urodziny pełne pięknych dodatków!

Rustykalne urodziny

Miejsce i cała jego aranżacja razem z dekoracjami są bardzo typowe dla wesel rustykalnych i boho – drewniana stodoła, stare i klimatyczne dodatki, koronkowe łapacze snów, drewno i panujący wszędzie eklektyzm. Wśród tych wszystkich detali oraz w wianku z gipsówki i koronkowej sukni Laurelle, Agata wygląda jak prawdziwa rustykalna panna młoda. Z kolei jej koleżanki, również w wiankach i lekkich sukienkach, wyglądają jak druhny. Tyle zbieżności, że nie da się zaprzeczyć – ta impreza wyglądała jak prawdziwe wesele na łonie natury.

Miejsce imprezy to prywatna działka na Mazurach, a całość ma charakter pracy wykonanej ręcznie. Nawet włosy i makijaż Agata przygotowała samodzielnie. I choć dekoracje i kwiaty to aranżacja profesjonalnej pracowni Dekorator, to jednak umiejętnie przygotowane w klimacie trendu „zrób to sam”. Zachęcamy Was do oglądania i inspirowania się!

Zobacz także

Komentarze (1)

  • W tym roku brałam ślub w sukni z Laurelle i nie wspominam tego dobrze. Wszystkim przyszłym Pannom Młodym odradzam zakup sukni w tym salonie. Brak profesjonalizmu, brak umiejętności szycia skutkowały tym, ze rozpłakałam sie na oddaniu. Dowiedziałam sie rownież wielu niemiłych rzeczy na swój temat :) do tego poszłam w sukni ktorej nie zamawiałam, ale jaki miałam wybór na 3 dni przed ślubem? Jedyny plus….. Kolejne półtora kilo w dół przed ślubem.