ślub w karnawale Sesje stylizowane

Róż, złoto i karnawał!

„Pomysł na sesję pojawił się nagle i tak samo ekspresowo został zrealizowany. Projekt New Year’s Eve to nasza propozycja dla tych z Was, które szukają pomysłów na swoje karnawałowe i wieczorowe stylizacje. To też inspiracja dla osób, które kochają róż i złoto, ale do tej pory uważały, że to za ‚słodkie’ połączenie.”

Stylowa sesja w różu i złocie

Złoto, blask, pastelowy róż, cztery piękne modelki, śliczne detale i masa pięknych kobiecych dodatków! Pierwszy raz publikujemy sesję, w której obejrzeć możecie tak wiele stylizacji i nasycić oczy tyloma pięknymi dodatkami. To prawdziwa gratka dla osób, które uwielbiają dobry styl i szaleją na punkcie pięknych butów, sukienek i torebek, zwłaszcza znanych i bardzo lubianych przez panny młode marek, m.in. Badgley Mischka, Bourne England. Na zdjęciach pojawia się także autorska kolekcja Ksis by Bourne.

Ślub w karnawale

Choć organizatorki zaznaczają, że sesja jest inspiracją na karnawałowe i wieczorowe stylizacje, to naszym zdaniem świetnie wpisuje się także w trendy ślubne w tym okresie. Świetna aranżacja, słodki stół i tiulowe sukienki przypominają przyjęcie weselne utrzymane w duchu romantycznego i eleganckiego glamouru. To także źródło pomysłów na oprawę wieczoru panieńskiego – szykownego, pełnego blichtru, kwiatów i słodkości, a także wyjściowych kreacji.

Wszystko nas tu zwyczajnie zachwyca – od błyszczącej i słodkiej (ale nie przesłodzonej) oprawy i stołu utrzymanego w karnawałowym klimacie, przez cudne smakołyki (które są dowodem na to, jak wielką rolę odgrywają w aranżacji), po zjawiskowe stylizacje i to w aż w dwóch rodzajach! Subtelna fotografia sprawia, że róż, którego jest tu dużo nie kuje w oczy, a całość nabiera bardzo subtelnego i kobiecego charakteru.

Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy ślub w karnawale, a nawet w Sylwestra to dobry pomysł, koniecznie zerknijcie na zdjęcia w dzisiejszej galerii. Odpowiedź jest oczywista i nasuwa się sama!

Styl: elegancki
Fotografia: Elena Matiash|Pomysł i organizacja sesji: Showroom Ksis|Dekoracje i kwiaty: Fabrica de Pasjone|Papeteria: Dream Makers|Buty, torebki i sukienki wieczorowe: Showroom Ksis|Sukienki koronkowe i tiulowe: TUTU Princess|Makijaże i fryzury: Her Eyes Studio|Tort i słodkości: Cukiernia Pianka
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze