eleganckie wesele Sesje stylizowane

Romantyczna sesja stylizowana

Mini sesja stylizowana, którą mamy dla Was dzisiaj, to efekt umiejętności organizacyjnych Katarzyny Michalskiej z agencji ślubnej KM Wedding Planner & Event Designer oraz pracy kilku utalentowanych firm, które wspólnymi siłami wyczarowały romantyczną i piękną stylizację, która jest inspiracją na romantyczne eleganckie wesele w zabytkowych wnętrzach.

Pomysł na eleganckie wesele

Autorem zdjęć jest Antoni Fotograf, który świetnie uchwycił atmosferę miejsca i stonowaną kolorystykę wnętrza i dekoracji weselnych autorstwa pracowni Ma Fleur. A Ma Fleur, jak zwykle, zadbało o piękne kwiaty i aranżację stołu – połączenie złotych detali z wazonikami w morskim kolorze (w angielskim znany pod nazwą teal) i białymi piwoniami było strzałem w dziesiątkę – intensywny morski świetnie wyróżnił się na tle bieli, beżu i brązu i ożywił nieco bardzo spokojną i wyważoną stylizację. Do eleganckiej aranżacji stołu dobrana została piękna i delikatna papeteria ślubna z piwoniami od pracowni Love Prints a subtelna suknia panny młodej obficie zdobiona w delikatne kwiatki to projekt z atelier Sylwii Kopczyńskiej.

Ta niewielka sesja z panną młodą i propozycją aranżacji stołu weselnego może być inspiracją dla romantycznych par lubiących wnętrza w stylu Turówki oraz tradycyjny smak uroczystości weselnych. To wizja eleganckiego i szykownego przyjęcia, gdzie dominująca klasyka sprytnie łączy się z nowoczesnymi trendami.

Zobacz także

Komentarze