rustykalny ślub Sesje stylizowane

Romantyczna sesja w rustykalnym stylu

O tej sesji można przede wszystkim powiedzieć, że jest urocza, a my bardzo lubimy takie projekty – subtelna i spokojna, choć z drugiej strony pełna pięknych detali i ciekawych pomysłów. Śliczna aranżacja i zjawiskowa panna młoda sprawiają, że bardzo miło się te zdjęcia ogląda. To wyjątkowy pomysł na rustykalny ślub z delikatnymi dodatkami.

Pomysł na rustykalny ślub

Stylizacja Klaudii to lekka i zwiewna suknia z pięknymi zdobieniami z Domu Mody Fulara & Żywczyk i wianek w białym i różowym kolorze przygotowany przez pracownię Dzika Róża, a rozpuszczone włosy (dzieło Salonu Berendowicz Kublin) i delikatny makijaż (Dorota Rakowska) pasują do tej stylizacji w sam raz. To panna młoda w rustykalnym stylu z odrobiną romantyzmu – z resztą, jak cały ten projekt. Sielskie motywy obecne są wszędzie, zaczynając od kompozycji kwiatowych i pięknej papeterii Love Prints, na nagim torcie od Cremino Bakery kończąc. Scenerię dla sesji stworzyła okolica Zamku Stare Tarnowice, a wszystko na pięknych zdjęciach uchwyciło Mamel Pictures.

Oszczędność i oryginalność

Aranżację i dekoracje przygotowała Magdalena Kaim, właścicielka agencji ślubnej Wedding Expert, która jest również organizatorką całej tej sesji. Panuje lekki eklektyzm i stonowane barwy w odcieniach brązu, różu i bieli, które wraz z drewnianymi dodatkami i koronkami ocieplają tę sesję. To naprawdę fajny projekt, który jest dowodem na to, że piękną i gustowną aranżację można osiągnąć nie tylko dzięki drogim dodatkom w niesamowitych ilościach. Rozwiązania zaproponowane na zdjęciach z pewnością da się wykorzystać na prawdziwych ślubach i weselach, a do tego przygotować samodzielnie – bieżnik z koronki, drewniane skrzynki po jabłkach, czy różnej wielkości świece to detale, które każda z Was zdobędzie z łatwością.

Fotografia: Mamel Pictures|Organizacja sesji i aranżacja dekoracji: Wedding Expert|Florystyka: Pracownia dekoratorska Dzika Róża|Miejsce: Zamek Stare Tarnowice|Papeteria: Love Prints|Tort: Cremino Bakery|Suknia: Fulara & Żywczyk|Stylizacja brwi i paznokci: Golden Spa Marcjanna Łukowiec|Makijaż: Dorota Rakowska|Fryzura: Salon Berendowicz Kublin
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze