sesja w lesie Sesje stylizowane

Roksana & Krzysztof, sesja w lesie

Zabieramy Was dzisiaj w piękna leśną scenerię, w której magia i romantyczność mieszają się z nowoczesnością. Z jednej strony – para lubiąca swobodę oraz nawiązania do przyrody. Z drugiej – szereg cudownych i niepowtarzalnych pomysłów nadających tej inspiracji oryginalności i charakteru. Jesteśmy przekonani, że ta klimatyczna sesja w lesie będzie dla Was bardzo inspirująca.

Dużo ciekawych pomysłów

Roksana i Krzysztof uchwyceni zostali przez fotografa nie dość, że w pięknych (jesiennych) okolicznościach przyrody, to jeszcze w towarzystwie uroczych dodatków. Choć tło tej historii i wygląd pary nawiązują do stylu rustykalnego, pachnie tu również nowoczesnością, a zaproponowane dodatki są alternatywą dla ślubno-weselnej tradycji.

Podoba nam się bardzo pomysł kaligrafii na przezroczystych materiałach. Jesteśmy przekonani, że ten ciekawy pomysł na ślubną papeterię, przy dzisiejszych możliwościach pracowni poligraficznych, jest możliwy do zrealizowania. Wyobraźcie sobie miny Waszych gości rozpakowujących tak przygotowane zaproszenia!

Stylizacje młodej pary

Designerski fotel oraz stolik są alternatywą dla typowej tradycyjnej aranżacji. Są też dowodem na to, że ślub i wesele w nowoczesnym wydaniu, również mogą być romantyczne i, przede wszystkim, ciekawe. Do tak przygotowanej aranżacji świetnie pasuje zaproponowana oprawa florystyczna stworzona głównie z zieleni. Lekką i romantyczną stylizację Roksany stworzyła nie tylko piękna suknia w towarzystwie delikatnego makijażu i fryzury, ale także świetny wianek i zjawiskowy ogromny bukiet. Jesteśmy również zauroczeni modną ostatnio swobodną stylizacją pana młodego. Zamiast tradycyjnego garnituru, Krzysztof ma na sobie szarą marynarkę, spodnie w kolorze toffi i dodatki – skórzane szelki, kolorową muchę oraz spinkę wpinaną w marynarkę.

Jesienna sesja w lesie

Ta sesja w lesie podoba nam się również ze względu na przełamanie standardowych jesiennych i zimowych wzorów. Zamiast skrzynek czerwonych jabłek i słojów z cydrem, mamy stonowaną kolorystykę w odcieniach zieleni, szarości i beżu. Jesień ma różne oblicza i czasem warto rozejrzeć się za inspiracją w zupełnie innym miejscu. A za pomocą kilku zabiegów stylistycznych i nieszablonowych pomysłów, można osiągnąć fajny i oryginalny efekt.

Fotografia: Sebastian S. Photography|Organizacja sesji: KM Wedding Planner & Event Designer|Dekoracje i kwiaty: Ma Fleur|Kaligrafia: HELLO calligraphy|Przypinka do marynarki: FEINFEIN|Suknia: Sylwia Kopczyńska|Makijaż: Angelika Olsza Make-up Artist|Fryzura: RUP Coiffeur
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze