dekoracje samochodu do ślubu Inspiracje

Pomysły na dekoracje samochodu

Najbardziej uniwersalne i ponadczasowe dekoracje samochodu do ślubu to kwiaty – pomysł wiecznie żywy i zawsze dobry, ale nie zawsze prosty. Pięknie wyglądają girlandy z kwiatów wieszane na samochodzie i w formie delikatnych dekoracji na klamkach. Fajnym pomysłem jest zawieszenie na tylnym zderzaku kolorowych wstążek lub tiulowych pomponów – taka alternatywa dla hałasujących puszek znanych nam z amerykańskich filmów.

Nie jest łatwo znaleźć dobre zdjęcia z gustownymi dekoracjami samochodów – te, które udało nam się wyszukać to z samymi autami retro. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby tych samych dekoracji użyć na bardziej nowoczesnych pojazdach.

Najpiękniejsze dekoracje samochodu do ślubu

Dekoracje samochodu można umieścić w zasadzie w wielu miejscach – zarówno na masce z przodu, jak i z tyłu, na klamkach, nawet na dachu auta. Dopasowane do koloru samochodu lub do koloru i stylu przewodniego wesela, mogą zawierać barwne akcenty i dodatki.

Co powiecie na kolorowe balony? Pomysł zabawny i zwariowany, choć chyba nieco niebezpieczny – trzeba je dobrze przywiązać, żeby nie zasłoniły widoku kierowcy. Kwiaty i wstążki to na pewno spokojniejsza i bardziej uniwersalna alternatywa.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze