papeteria ślubna Artirea Trendy

Piękna papeteria ślubna z pracowni Artirea

Jeśli szukacie oryginalnej papeterii ślubnej, to koniecznie zajrzyjcie do portfolio Artirea – pracowni z duszą, której właściciele nie rzucają słów na wiatr – jeśli mówią, że praca to ich hobby, to najwyraźniej tak właśnie jest, bo inaczej ich zaproszenia nie byłyby tak piękne. Wszechstronne podejście do tematu i otwartość w projektowaniu ślubnych zaproszeń sprawia, że papeteria ślubna Artirea to zarówno romantyczne motywy kwiatowe, jak i geometryczne (modne ostatnio) projekty w stylu Wielkiego Gatsbiego. W pracowniach takich, jak ta cenię zawsze dopracowane portfolio, gdzie pary młode o różnych gustach znajdą coś dla siebie.

Oryginalna papeteria ślubna Artirea

„Stronimy od sztampowych wzorów, których pełno na polskim rynku. Stawiamy na oryginalność i nowoczesną grafikę. Chcemy, by Wasza papeteria ślubna byłą po prostu piękna i godna zapamiętania,” mówi Kasia Cypryś, właścicielka marki. Poligrafia Artirea to połączenie projektów graficznych z ręcznie robionymi elementami, dzięki czemu są takie niepowtarzalne.

Papeteria ślubna Artirea to również mnóstwo pięknych gotowych projektów, które możecie obejrzeć w portfolio na stronie pracowni, ale także możliwość zamawiania projektów indywidualnych. „To świetne rozwiązanie dla par które planują ślub w niekonwencjonalnym stylu. Na etapie projektu indywidualnego rozmawiamy z klientami, po czym podsyłają nam swoje inspiracje i motywy przewodnie, które im się podobają oraz opisują jak wyobrażają sobie swoje zaproszenia. W oparciu o te informacje przesyłamy im nasze pomysły oraz koncepcje, z których zawsze wychodzą fajne projekty.” Zaprojektowanie zaproszenia na życzenie pary trwa dłużej niż zamówienie gotowego wzoru dostępnego w katalogu, dlatego warto zamówić je dużo wcześniej, ok. 2 miesięcy przed planowaną datą ich wręczania.

Różnorodność w kolekcji Artirea

W kolekcji dostępne są nie tylko zaproszenia, ale cała gama dodatków – przede wszystkim winietki, zawieszki na alkohol, karty menu, numery stołów, tabliczki na bufety, bileciki z podziękowaniami dla gości, tablice z usadzeniem gości i inne. Tak rozbudowana oferta pozwala parom młodym wybrać lub zaprojektować wszystkie elementy ślubnej papeterii w jednym miejscu i stylu, co jest bardzo istotne. „Wszystko to utrzymane jest w spójnej koncepcji opartej na kluczu, jakim jest kolor, motyw przewodni i Wasza osobowość,” zapewnia Artirea.

Inspiracje pracownia czerpie zewsząd, ale najbardziej lubią te z natury, dzięki czemu kilka pięknych projektów kwiatowych znalazło swoje miejsce w kolekcji.

Artirea śledzi najnowsze trendy ślubne i dostosowuje swoje projekty do tego, co aktualnie jest modne i rozchwytywane przez pary młode. W portfolio znajdują się projekty boho, kwiatowe, nowoczesne, rustykalne, klasyczne… „Teraz panny młode oczekują o wiele więcej niż kiedyś, są bardziej świadome swoich wyborów, przez co musimy sprostać ich oczekiwaniom dzięki różnorodnej ofercie zaproszeń,” mówi Kasia Cypryś i dodaje – „cieszy mnie to, że klienci nie boją się eksperymentów i chętnie odchodzą od tradycyjnych zaproszeń, wprowadzając w stylistykę papeterii ślubnej elementy nawiązujące do ich pracy, zainteresowań, czy pochodzenia.”

Nas również ten fakt bardzo cieszy, bo dzięki temu powstają ciekawe i niepowtarzalne projekty!

Artykuł sponsorowany przez: Artirea
chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze (1)

  • Razem z narzeczonym również zamawialiśmy zaproszenia w pracowni Artirea. Kasia uratowała nasze zaproszenia, które zepsuła inna pracownia. Jesteśmy zachwyceni precyzją wykonania oraz dbałością o szczegóły – Kasia pomyślała nawet o tym, żeby pięknie zapakować wysyłaną papeterię przed wysyłką. Kontaktując się z nią, miałam wrażenie, jakbym rozmawiała ze starą znajomą, której bardzo zależy, żeby moja uroczystość wypadła perfekcyjnie. Jedna z kuzynek, po otrzymaniu zaproszenia, stwierdziła, że od dawna żadne zaproszenie nie zrobiło na niej aż takiego wrażenia! To chyba wystarczająca rekomendacja :)