romantyczna sesja ślubna w parku Sesje stylizowane

Picnic in Eden, cz. 2

Jeśli nie widzieliście jeszcze pierwszej części tej pięknej piknikowej sesji, zachęcam Was do nadrobienia zaległości.

Dzisiejsza część jest właściwie bardzo podobna do poprzedniej i utrzymana w tym samym letnim klimacie. Różnią się detale takie, jak kolorystyka zastawionego stołu (a raczej jego imitacji) i oczywiście wygląd modelki. Sonja ma na sobie krótką sukienkę Moons i duży kapelusz, który na myśl trochę przywodzi styl retro. Do tego niedbale zapleciony warkocz i delikatny makijaż – wszystko to sprawia, że stylizacja jest bardzo sielska, letnia, naturalna, a delikatne ujęcia Eleny Matiash sprawiają, że jest również bardzo kobieca i subtelna.

Wszystkie elementy tej cudownej sesji są piękne – od stylizację panny młodej, przez papeterię i dekorację, na słodkościach kończąc, jednak w tej części projektu na szczególna uwagę zasługują… przekąski. Egzotyczne owoce i sery niedbale rozrzucone na drewnianej tacy to ciekawy pomysł do wykorzystania przy weselach w stylu ogrodowym i piknikowym, a także rustykalnym.

To bardzo ciepła i pachnąca latem sesja, która jest dowodem na to, jak piękne inspiracje można czerpać z lata i przyrody oraz jak wiele możliwości mają pary młode szukające alternatywnych rozwiązań dla tradycyjnych ślubów. Nas te zdjęcia po prostu urzekły!

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze