wesele w formie pikniku Sesje stylizowane

Picnic in Eden, cz. 1

Lato sprzyja ślubom i sesjom w plenerze. W czasach, kiedy najmodniejsze jest to, co naturalne, warto odnieść się do przyrody i pięknego otoczenia. Pomysł na sesję ślubną w formie pikniku zrealizowała agencja ślubna Wedding Planners & Event Designers, która, we współpracy z kilkoma naprawdę świetnymi firmami wyczarowała coś pięknego i ciepłego. Autorką zdjęć jest niezawodna Elena Matiash, którą charakteryzuje fotografia jasna, lekka i delikatna.

Wesele w formie pikniku

Sesja odbyła się na terenie Hotelu Czarny Las, a wzięły w niej udział dwie piękne modelki i dwie piękne sukienki od Moons. Lekka forma piknikowa tej sesji może również być propozycją dla par, które planują zorganizować ślub i wesele w ogrodzie (albo przynajmniej w ogrodowym stylu). Piękne fryzury, kwiaty i słodkości, dużo słońca i zieleni sprawiają, że miło się ogląda tę sesję. Bose modelki to zapewne zabieg celowy – zarówno dla formy pikniku, jak i dla samych sukienek, które najlepiej odnajdują się właśnie w takich stylizacjach – lekkich, plenerowych, naturalnych. Wszystko ma charakter samodzielnie przygotowanego pikniku, a desery z owoców leśnych i kompozycje z polnych kwiatów są tego potwierdzeniem.

W całość idealnie wkomponowała się papeteria rustykalna od Love Prints i letnie tarteletki z pracowni Tartelette.

Wesele w formie pikniku łatwe do zorganizowania nie jest zwłaszcza, kiedy ma się długą listę gości. Ale już przyjęcie inspirowane latem i piknikiem tak! Jak wpleść tę letnią i świeżą atmosferę do swojego ślubu i wesela? Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia.

W tym wpisie mam dla Ciebie część pierwszą tej uroczej sesji, drugą znajdziesz pod linkiem Picnic in Eden, cz. 2.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze