organiczny ślub Inspiracje

Organiczne motywy na ślubie i weselu

Dobrze, że w modzie ślubnej panuje taka różnorodność. Dzięki temu od czasu do czasu napotykamy coś, co nas urzeka swoją oryginalnością, nieszablonowym podejściem do tematyki ślubnej. Dzisiaj mamy dla Was organiczne motywy, bo uważamy, że organiczny ślub i wesele jeden z fajniejszych trendów.

Organiczny ślub i wesele – nawiązania do natury

Choć flora na ślubach obecna jest zawsze, to jednak nie zawsze daje tak naturalny efekt. Tutaj przełamuje klasykę, stereotypy, uwydatnia piękną przyrodę. Jest pełno zieleni, a także brązów, luźnych kompozycji, nawiązań do otoczenia, naturalnych faktur, nawet rękodzieła. Świetnie daje się łączyć z elegancją, klasyką i najnowszymi trendami – we wszystkim jej dobrze, ze wszystkim daje sobie radę, bo motywy zaczerpnięte z przyrody nigdy się nie nudzą, dobrze się w nich czujemy. Do twarzy jej ze złotem, szkłem i miedzią.

Przygotowując swój organiczny ślub i wesele dajcie szansę okolicznej przyrodzie wpłynąć na Wasze dekoracje – czerpcie pomysły z lokalnej roślinności, a przy ślubach w plenerze postawcie na naturalne widoki. Bardzo popularne są białe kwiaty wkomponowane w zieleń, ale tak naprawdę dopuszczalne są wszystkie kolory, aby dodać akcentów. Panny młode zauroczone organicznymi motywami stawiają zwykle na luźny i naturalny look, tj. lekką sukienkę, luźną fryzurę, wianek i bukiet z dominującą zielenią.

 

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze