piękna przeszklona sala weselna Reportaże & filmy

Oliwia & Maciej, ślub w kolorze golden rose

Co dzieje się, kiedy swój ślub organizują osoby związane z branżą ślubną? Takie, które widziały nie jedną uroczystość, więc inspiracje mogły czerpać garściami na żywo, widząc z bliska przygotowania i efekt końcowy? Ślub Oliwii i Macieja był wyjątkowy – nie tylko ze względu na cudowną parę, emocje i piękne chwile, ale również przez piękną aranżację i stylizację panny młodej, która sama związana jest z branżą ślubną od kilku lat.

Ślub w kolorze golden rose

Piękny przygaszony róż, mieniące się detale, złoto i szare dodatki, a także czerwień i bordo – to jedno z piękniejszych zestawień kolorystycznych. Golden rose jest idealny dla romantyczek, które uwielbiają lekką i dziewczęcą paletę barw ze szczyptą połyskującej magii. Cudowne elementy uroczystości w wykonaniu naprawdę fajnych firm dały niezapomniany efekt. Urzekła nas panna młoda, jej stylizacja i wdzięk (makijaż i fryzurę Oliwia przygotowała sobie sama!). Pan młody wygląda świetnie w dobrze dobranym szarym garniturze. Wszystko przygotowane z wielką konsekwencją i dbałością o szczegóły. Kwiaty, papeteria, dodatki – wszystko to tworzy niesamowity klimat, kiedy w tle hula smutna jesień. Oranżeria, w której odbyło się przyjęcie, robi wrażenie dzięki przyjemnej architekturze i dużym przeszkleniom.

Zachwyciła nas sesja buduarowa Oliwii – te kilka zdjęć dodają smaczku całemu materiałowi. Zdjęcia tego typu, subtelne i nienachalne, w ciekawym ujęciu. mogą być świetnym prezentem-niespodzianką dla pana młodego.

Piękne fotografie i piękne wszystko!

Obejrzyjcie również urzekający film z dnia ślubu Oliwii i Maćka.

Fotografia: Studio Słoń|Miejsce: Villa Park Julianna|Kwiaty i dekoracje: My Big Day|Papeteria: Gagatoperia|Słodkości: Cukiernia Pianka|Suknia i opaska: projekt panny młodej|Makijaż i fryzura: Makeitup|Film: Love Stories by Studio Pstro
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze