reportaż ślubny Reportaże & filmy

Olga & Krzysztof, reportaż ślubny

Uśmiechnięta blondynka i elegancki facet – to para dzisiejszego reportażu, który mamy Wam do pokazania. Autorzy zdjęć to Gosia i Grzegorz z Dream Eye Studio, których fotografie zawsze kojarzą nam się ciepło – są naturalne, dobrze przemyślane, romantyczne i uważnie dawkują nam bodźce.

Ciepły reportaż ślubny

Para młoda zorganizowała swoje wesele w klimatycznej i zabytkowej Zagrodzie Bamberskiej, gdzie styl rustykalny w niesamowity sposób miesza się z nowoczesnością. Takie też było przyjęcie weselne Olgi i Krzysztofa, którzy z jednej strony postawili na rustykalne elementy takie, jak papeteria czy wianek i luźny bukiet, a z drugiej zainwestowali w elegancki garnitur i muchę. Ma się wrażenie, że stylizacja Oli w pełni odzwierciedla jej naturę – do trochę szalonej i zwariowanej panny młodej, romantyczna luźna fryzura i piękny wianek z bukietem dopasowały się idealnie.

Strój pana młodego i suknia panny młodej sprawiają, że jest w tym wszystkim też trochę klasyki, tradycji. Piwonie i kolor różowy, to wiecznie żywy hit ślubny, który sprawdza się chyba zawsze, a stylizację Oli wykończył po prostu świetnie – idealnie zgrał się z jej suknią, fryzurą i widocznym temperamentem. Piękny wianek i luźny bukiet przygotowała jedna z najbardziej znanych pracowni florystycznych – Kwiaty i Miut.

To bardzo ciepły reportaż ślubny, który pokazuje również, jak bez przepychu można przygotować klimatyczną uroczystość.

Fotografia: Dream Eye Studio|Miejsce: Zagroda Bamberska|Kwiaty i wianek: Kwiaty i Miut|Makijaż: Anna Klemm

Zobacz także

Komentarze