sesja plenerowa nad Jeziorem Zegrzyńskim Sesje plenerowe

Ola & Piotrek, sesja poślubna nad Jeziorem Zegrzyńskim

Pamiętacie ciepły i nastrojowy reportaż ze ślubu i wesela Oli i Piotra, który pokazaliśmy Wam kilka dni temu? Dzisiaj mamy dla Was kolejne zdjęcia tej pary. Tym razem jest to sesja plenerowa nad Jeziorem Zegrzyńskim.

Sesja plenerowa nad Jeziorem Zegrzyńskim – piękna sceneria i widoki

Zdjęcia zostały zrobione przez Annę Dedo w podwarszawskim Klubie Mila w otoczeniu pięknej scenerii Jeziora Zegrzyńskiego i parku krajobrazowego. Zachwycającą suknię ślubną Oli już znacie, ale tym razem panna młoda zestawiła ją z wiankiem. To fajne połączenie – jak widać, wianki pasują do wielu stylizacji, nawet tych w żaglówkowej scenerii.

Zarówno w reportażu z dnia ślubu Oli i Piotra, jak i w sesji plenerowej intryguje mnie ta dwubiegunowość – z jednej strony widać, że para młoda lubi elegancję, a z drugiej ciągnie ją do tego, co naturalne i wręcz rustykalne. W reportażu z dnia ślubu widzieliśmy rustykalne detale takie, jak papeteria, czy stół z księgą gości. W tej sesji mamy wianek, rozwiane włosy Oli, bose stopy i nadzegrzańskie zarośla – Oli, Piotrowi i Annie ponownie udało się stworzyć romantyczną i lekką sesję pomimo dość ekskluzywnego tła. To dowód na to, że tego typu śluby wcale nie są sztywne – po prostu wszystko zależy od pary młodej i jej fotografa.

Fotografia: Anna Dedo|Miejsce: Klub Mila|Suknia i welon: Maggio Ramatti|Buty panny młodej: Ryłko|Wianek: siostra panny młodej|Garnitur, koszula, mucha, spinki: Vistula|Buty pana młodego: Wojas

Zobacz także

Komentarze